Osvěžte nudnou pracovní část pohodlím

20140906212948Tvoří-li hlavní část vašeho pracovního nasazení práce z domova je velice pravděpodobné, že váš stůl vypadá jako po výbuchu, záda vás pobolívají každých deset minut a vedle notebooku leží minimálně jeden prázdný hrnek od kávy. Asi nějak takhle vypadá kancelář v domě, kde žijete a zároveň pracujete.

Možná jste už vyzkoušeli tisíce různých židlí a žádná nebyla ta pravá, možná máte za sebou již hodně stolů a ani jeden svou velikostí vašemu smysluplnému nepořádku nestačil. Zkuste změnit postoj ke kanceláři a nehledejte už stoly a židle v rubrice kancelářský nábytek. Raději se podívejte do jídelních stolů, židlí a křesel. Tam se ukrývá klíč ke štěstí.

Otevřete oči a užívejte si pracovního prostoru kolem vás

Přiznejme si, že více pracovního (ne)pořádku máme na stole, než v něm, proč tedy kupovat obří mohutné stoly se stovkami přihrádek, ve kterých se jen hromadí nepořádek. Skutečně důležité věci přeci vždy necháváme na stole, anebo někde poblíž. Nenechte se omezovat nabídkou a zaměřte své hledání na jídelní stoly. Ty nabízí skutečně velký prostor, který můžete využít na maximum. Díky dostatečné šířce můžete papíry a poznámky šikovně hromadit v šanonech, nebo organizátorech, které budou ležet na vaší pracovní desce, aniž by zavazeli. Tuto výhodu běžný pracovní stůl nemá. Jeho šířka není dostatečná, a proto na něm nemůžete mít tolik věcí. Další výhodou je, že budete mít dostatek prostoru pod stolem. Občas i při práci, tedy hlavně dámy, dávají nohu přes nohu, a co se nestane? Zpravidla se kopnou do šuplíku umístěného těsně pod pracovní deskou.

Pakliže jste vyzkoušeli nejrůznější ergonomicky tvarovaná kancelářská křesla, určitě už víte, že po několika hodinách u stolu vám nepomohou. Musíte sedět v napřímené poloze a nijak vám to nevyhovuje. Raději se podívejte na jídelní židle, některé kousky jsou skutečně pohodlné. Nebo ještě lépe na křesla. Třeba křeslo Venia s nízkou či vysokou opěrkou je pohodlným řešením. Už se nemusíte nepohodlně krčit, nejste přeci v práci, ale doma, užívejte si pohodlí a design v jednom.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.