Nebankovní hypotéka vám pomůže v každé životní situaci

Ať už chcete rekonstruovat svůj starý byt, pokrýt nečekané výdaje anebo umořit staré dluhy, vždycky vám přijde vhod nebankovní hypotéka v různých podobách. A nejoblíbenější ze všech nebankovních hypoték je americká hypotéka, kterou můžete využít naprosto na cokoli chcete.

Nebankovní hypotéky mají jedno velké kouzlo. A to spočívá v tom, že si mezi nimi může každý vybrat přesně tu pravou, jakou zrovna potřebuje. A je vcelku jedno, zda podnikáte a potřebujete podnikatelský úvěr anebo vás zajímá klasický spotřebitelský úvěr. V nebankovní společnosti mají co nabídnout všem bez rozdílu. Navíc od vás nikdo nebude očekávat vysoké příjmy anebo alespoň vysoké úspory, které potřebujete podpořit drobnou půjčkou. V nebankovní společnosti si mohou o půjčku požádat i běžní lidé, kteří mají naprosto běžné životní starosti jako jsou ty, kde vzít peníze na rekonstrukci bytu, za co koupit nový automobil anebo jak splatit své staré závazky a vyhnout se exekucím. Rozhodně se tak nemusíte obávat, že byste byli první, kdo potřebuje půjčku kvůli klasickým problémům, jaké lidé běžně mají. Ba naopak, v nebankovní společnosti platí trochu jiná pravidla než v klasické bance, a proto vám mohou vyjít vstříc, ať už si potřebujete půjčit na cokoli.

A pokud mluvíme o půjčce na cokoli, tak v tomto případě je velice oblíbená americká nebankovní hypotéka. Tu můžete využít opravdu na cokoli chcete a ani to nemusíte ničím dokládat. Získat nebankovní americkou hypotéku je navíc snadné. Vystačíte si s nemovitostí, kterou se za svou půjčku zaručíte, a to je v podstatě to jediné, co potřebujete. Může to být i malá garáž anebo rozsáhlý výrobní areál, rodinný dům, panelový byt či hotel. Zkrátka cokoli, co máte k dispozici.

Náš tip: Máte finanční problémy a nechcete přijít o střechu nad hlavou? V tom případě je pro vás tím správným řešením zpětný leasing nemovitosti. Díky zpětnému leasingu nemovitostí získáte peníze na vyřešení svých finančních problémů, nepřijdete o nemovitost a v budoucnu budete mít šanci si ji opět koupit. 

Pamatujte pouze na to, že pokud potřebujete získat hodně peněz, je potřeba zvolit nemovitost o vyšší hodnotě. A navíc, tato nemovitost ani nemusí být vaše! Klidně tak můžete získat hypotéku na družstevní byt, ve kterém bydlí někdo z vaší rodiny. Pokud s tím daná osoba bude souhlasit a má ve vás důvěru, klidně se může zaručit vlastní nemovitostí za vaši půjčku. Jak tedy vidíte, půjčit si peníze je vlastně snadné a nemusíte kvůli tomu nic speciálního ani složitého podnikat, stačí jen požádat o výhodnou nebankovní hypotéku.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.