Rekonstrukce bytových jader

S nepraktickým konstrukčním řešením Vašeho obydlí v panelovém bytě je vhodnou volbou stavební firma Vstavby s.r.o, která nabízí rekonstrukci bytů, kuchyní a koupelen. Většinou se jedná o obnovu koupelny a potažmo i kuchyně, které spolu sousedí. Stavební firma Vstavby Vám poradí, co se týče funkčnosti, materiálu i celkového designu rekonstruované místnosti. Zákazník by měl mít naopak představu, jak by měla místnost vypadat a také jaké by měla splňovat stavební úpravy. Firma by rovněž měla poskytnout kvalitní a odolný materiál, a doporučit vzhled např. dlažby nebo obkladů.

Moderní přestavba vašeho bytu zahrnuje:

  • Konzultaci se zákazníkem
  • Navržení přestavby a designu jednotlivých částí interiéru
  • Návrh cenové nabídky a časové rozpětí realizace
  • Objednání materiálu a provedení pracovních procesů
  • Úklid bytu s ekologickou likvidací starého materiálu

Kuchyň patří mezi nejfrekventovanější část interiéru. Obzvláště v panelovém bytě, kde je malý prostor, musí být splněny velmi individuální požadavky na jednotlivé uspořádání kuchyňské linky se spotřebiči a prostoru pro stolování. Kuchyň by měla podporovat Vaše kulinářské umění, chuť k jídlu a vytvářet tak bezpečný a harmonický prostor pro konzumaci potravin. Vzhled kuchyně se několikrát do roka mění, ale jsou psychologicky prokázané barvy, které stimulují chuť k jídlu – jedná se o krémové světle hnědé a tmavě hnědé odstíny, případně růžové, které imitují vzhled nejčastějších přijímaných potravin, tedy masa.

Velmi podrobně je problematika rekonstrukce popsána na www.rekonstrukcebytovehojadra.cz.

Konstrukční provedení se také neustále mění, ovšem většinou si v panelovém bytě nemůžete dovolit nejmodernější výstřelky např. s půdorysem kruhu. I když je kruhové provedení nejpraktičtější, hodí se do větších interiérů. Nejideálnějším postavením kuchyňské linky je to tvaru „U“ nebo „L“. Netradiční vzhled vytvoří oblé tvary a lesklé povrchy, které nebývají praktické pro údržbu, nicméně vytváří dojem čistoty. Nejčastějším materiálem je klasicky dřevo. Jeho nespornou výhodou je to, že vypadá dobře, přestože je opotřebované, což se nedá tvrdit o jiných materiálech.

www.vstavby.cz

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.