Jak jsme rekonstruovali byt?

S manželkou jsme výhodně koupili panelákový byt na Jižním městě, bohužel jeho stav nás plně neuspokojoval. Proto připadala v úvahu pouze rekonstrukce bytového jádra. Já ani manželka nejsme stavaři a vůbec jsme nevěděli, jak se rekonstrukce bytu dělá. Proto jsme se obrátili na společnost Fix Servis a nechali všechno na ní.

Ani panelákový byt nemusí být ošklivý.
Ani panelákový byt nemusí být ošklivý.

Bylo to rychlé

Velmi nás potěšilo, že rekonstrukce bytu proběhla velmi rychle. Báli jsme se toho, že budeme muset žít několik měsíců v provizoriu, ale to se naštěstí nestalo. Zásahy do našeho života byly minimální a ty nejnepříjemnější práce se děly v době, kdy jsme byli oba i naši sousedé v práci. Za toto musíme Fix Servis velmi pochválit.

Bylo to kvalitní

Rekonstrukce bytu byla provedena přesně dle našeho očekávání. Společnost Fix Servis si vyslechla naše představy, všechno naplánovala a následně provedla. Výsledek byl jednoduše skvělý a náš panelákový byt prokoukl.

Bylo to levné

I cena rekonstrukce nás mile překvapilo. Nebudu zde vypisovat, kolik přesně jsme zaplatili, ale bylo to méně, než jsme čekali. Dobrá cena služeb se ovšem nikterak nepodepsala na kvalitě práce.

Proto můžeme společnost Fix Servis jednoznačně doporučit. Pokud i vás zajímají její služby, podívejte se na její webové stránky, popište jim svůj záměr ohledně rekonstrukce bytu a nechte si vypracovat nezávaznou kalkulaci.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.