Vylepšete své okna předokenními roletami a venkovními žaluziemi

Kdo z nás by nechtěl v zimě ušetřit za topení a v létě se doma cítit příjemně, ikdyž bude venku skutečně vedro. Ti, kdo si zakoupili a nechali na své okna namontovat předokenní rolety nebo venkovní žaluzie od společnosti Sodoma Perfecta s.r.o. už ví, že to jde. Právě díky této stínící technice bude váš domov mnohem konfortnější, než dříve.

Proč si vybrat venkovní žaluzie

Ve srovnání s obyčejnými vnitřními žaluziemi poskytují lepší možnost regulace světla. Tím, že jsou venku snáze nastavíte intenzitu záření a můžete tak snadněji zajistit pohodlí očím, které nebudete muset mhouřit a namáhat. Také váš nábytek a vybavení nebude tak rychle projevovat známky vyblednutí, teření…

Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Proti předokenním roletám umožňují lepší ventilaci a přísun vzduchu. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu a odolávají nepříznivým klimatickým změnám i UV záření.

Ovládání je volitelné – ruční, nebo automatické. Automatické zajišťuje kvalitní elektropohon Somfy, který lze zapojit do centrálního elektronického řídicího systému.

Předokenní rolety

Velkou výhodou mají v zimě, kdy vám ušetří až 70% energie, která by jinak unikla právě okny. Hliníkové lamely, ze kterých jsou složené jsou vyplněny termoizolační PUR pěnou, která dobře utěsní vaše okna.  V létě zase zabrání vniknutí tepla dovnitř, zároveň chrání proti UV zářením, které poškozuje nábytek a vybavení inteiéru.

Místnostem poskytnou dokonalé zatemnění, takže potřebujete-li se vyspat, ani ve dne nebudete rušeni světlem. Sníží i hladinu hluku přicházející z ulice a to až o 7dB.

Dobrá vlastnost je i ta, že pomůžou chránit váš dům, nebo výkladní skříň před vniknutím nechtěných návštěvníků. Vaše okna jsou chráněny před mechanickým poškozením. Jako doplněk je možné namontovat i integrované sítě proti hmyzu.

Předokenní rolety i venkovní žaluzie jsou vyráběny v moderním designu, jsou proto zároveň hezkým doplňkem, nebo oživením vaší fasády a celkového rázu domu.

Navštivte stránky www.rolety-vrata-zaluzie.cz a vyberte si z kompletní a ucelené nabídky kvalitního výrobce a dodavatele rolet, garážových vrat, žaluzií, markýz a dalšího zboží.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.