Garážová vrata

Než se pustíte do koupi jakéhokoliv rolovacího zařízení, ať už garážových vrat nebo jiné stínící techniky, prozkoumejte důkladně zdali jsou výrobky testovány a mají certifikaci. Jenom tak budete mít zajištěny kvalitní služby a produkt. Garážová vrata si můžete vybírat ze dvou variant, a to mezi rolovacími nebo sekčními garážovými vraty. Oba typy mají vysokou pevnost a bezpečnost proti vloupání, jsou stálé proti povětrnostním podmínkám a velmi dobře tepelně izolují. Výhodou je také možnost společného ovládání několika vrat a nouzové ovládání klikou. U sekčních vrat je možnost nouzového odblokování v případě výpadku elektrického proudu a výběr z několika druhů kování. Pro větší estetiku si můžete zvolit prosklení formou ALW sekce nebo formou okének.

Markýzy

Markýzy jsou skvělou volbou zastínění vašeho balkonu nebo letní terasy. Pokud si přejete pouze jednu markýzu je vhodnější ovládání na kliku. Při větším počtu markýz je výhodnější ovládání přes spínač nebo dálkové ovládání. Dnes je na trhu mnoho variant markýz např. výsuvné, kazetové, balkónové, lehké markýzy, ale také svislé nebo vodorovné clony nebo zastínění zimních zahrad či pergol.

Venkovní žaluzie

Každý moderní interiér operuje s velkými a prosvětlenými prostory. Pro modulaci zastínění slouží venkovní žaluzie. Dokáží plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují sluneční záření a chrání před škodlivými paprsky. Jsou zhotovené z kvalitních materiálů odolávající povětrnostním i UV vlivům. Jsou ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem. Obvykle jsou doplněny krycími plechy, ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Přeokenní rolety

Předokenní rolety mají vynikající izolační vlastnosti, které chrání byt při extrémních letních nebo zimních teplotách. Snižují tak energetické náklady až o 40%. Také se pyšní skvělými mechanickými vlastnostmi proti silnému větru nebo bouři. Výborně se hodí do oken s vysokou hlučností, protože dokáží odhlučnit až o 7dB. Samozřejmostí je také bezpečnost, dokonalé zatemnění, snadná ovladatelnost, bezproblémový provoz a možnost zabudování sítě proti hmyzu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.