Jak na uklízení rozlehlých hal a velkých prostor?

 

Myslíte si, že když nákupní centrum opustí poslední návštěvník, nastoupí uklízecí čety a jako mravenci začnou kousek po kousku vytírat všechny podlahy, haly, chodby a místa pod regály? Kdepak. Tuto práci už vykonávají výkonné podlahové mycí stroje. Jejich použití se hodí do velkých prostor, jako jsou průmyslové haly, výrobní podniky, veřejné budovy a některé exteriéry s rovnými, tvrdými podlahami.

Jednoduchá obsluha každého mycího stroje

Obsluha těchto strojů může být různá. Na jednom typu obsluha sedí a ovládá jej vsedě, další je zas automatický s ručním vedením. Záleží na rozměrech uklízecího stroje. Jestliže poskytujete úklidové služby, možná byste nad takovým pomocníkem měli uvažovat. Především vám ušetří pracovní síly, které se mohou místo podlah soustředit na jinou práci, kde je třeba precizní lidská síla. Podlahy velkých rozměrů budou díky automatickému stroji vyčištěny daleko dokonaleji, než kdyby se na ně vrhly uklízečky. V případě, že si nejste jisti výkonem konkrétního stroje, můžete si ho jen pouze pronajmout a ozkoušet jej.

Pomocník pro nemocnice, haly a nákupní centra

Stejně tak provozovatelé rekreačních areálů, nemocničních zařízení a majitelé průmyslových hal se nad nákupem podlahového mycího stroje mohou zamyslet. Stačí jeden pracovník, jeden stroj a vaše prostory budou po skončení pracovní doby či směny uklizeny během několika desítek minut. V tom případě byste uspořili podstatné částky za uklízecí čety.

Německá firma Hako je zárukou spolehlivosti déle než půl století

Kde se dají takové podlahové mycí stroje sehnat? Společnost Unikont Group je výhradním dodavatelem podlahových mycích strojů značky Hakomatic, které vyrábí německá firma Hako. Značka Hako působí na evropském trhu od roku 1950 a od té doby se soustředí především na produkty na čištění podlah. Firma s dlouholetou tradicí patří mezi významné světové výrobce mycí techniky, jejíž kvality si cení profesionálové i běžní uživatelé.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.