Chcete bydlet v Praze levně? Jde to!

Pořekadlo, že v Praze je draze, u bydlení platí. Stačí se podívat na ceny bytů a pronájmů a i laik zjistí, že se pohybují vysoko nad cenou, která je běžná v ostatních koutech České republiky. Každé pravidlo má ale svou výjimku, která ho potvrzuje. S jednou takovou výjimkou vás chceme seznámit. Představíme vám jedno místo v Praze, kde je možné se ubytovat či koupit byt za nízkou cenu!

Komfort za slušnou cenu je dostupný na Praze 10

Místem, se kterým vás chceme seznámit, je Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které se nachází na Praze 10 na adrese Topolová 2916/14, a to je první velká výhoda. V blízkosti Rezidence se nachází autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a pouhých 5 minut chůze je vzdálena stanice metra Skalka. Od Rezidence Topolová se díky tomu dostanete i do centra za několik málo minut.

01

V Rezidenci najdete hned několik typů ubytování Praha. Pokud sháníte ubytování krátkodobého rázu, můžete si vybrat z pokojů typu hostel, penzion a hotel. Pokoje typu penzion a hostel jsou řešeny buňkovým systémem – to znamená, že 2 pokoje mají společné sociální zařízení. Větší komfort nabízí hotelové pokoje. Jsou dvoulůžkové a každý je vybaven malou kuchyňkou a mají vlastní sociální zařízení. Rezidence Topolová nabízí k pronájmu i příjemně zařízené apartmány.

02

Komfortní byty „za hubičku“

Rezidence kromě krátkodobého pronájmu nabízí i prodej bytů Praha. V nabídce jsou aktuálně zrekonstruované byty o dispozicích 1+kk a 2+kk se základní výbavou. Byty je možné koupit i za méně než 2 000 000 Kč, což pro tak prestižní lokalitu nebývá obvyklé. Byty se nachází v 8. patře budovy. V Rezidenci je možné si byt i pronajmout a opět potěší velmi nízká cena. Je možné si pronajmout garsoniéru či byt 1+kk za cenu 9 500 nebo 10 500 Kč měsíčně!

RADA – Chtěli byste si byt koupit, ale nevíte si rady s hypotékou? Přečtěte si tento článek, nabízí velmi cenné rady…

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.