ČOV od A do Z od Zakry

Kdo je Zakra? Projekční kancelář realizující projektové dokumentace pro vodohospodářská zařízení, jako jsou čistírny odpadních vod, nádrže, přípojky a podobně. Zakra je od většiny projektantů však něčím velmi specifická. Pro klienty zajišťuje takzvaný fullservis.

Tedy klient objedná a Zakra zařídí nejen dokumentaci, ale i hydrogeologický posudek, povolení úřadů a v některých případech i instalaci samotného zařízení. Záleží na klientově situaci a požadavku.

Díky tomu, že Zakra vyplnila díru na trhu na poli vodohospodářských projektů, pyšní se tím, že se během pouhých dvou let stala dominantním hráčem v České republice. Tisíce uživatelů měsíčně čtou návody na jejích webových stránkách, stovky se ozvýají na konzultace a desítky projektů jsou realizovány každý týden.

Pokud máte zájem o ČOV, přípojku nebo třeba i studnu, neváhejte se podívat na stránky a přečíst si, jak takový proces vypadá, kolik to stojí nebo co všechno je třeba. Čistírny a přípojky jsou opravdová věda, ale to neznamená, že jim nemůže rozumět i laik!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.