Domovní ČOV jednoduše s kvalitním odborníkem

Zajímá vás řešení likvidace odpadních vod z domácnosti? Jednou z vhodných možností je domovní čistírna odpadních vod. Je vhodná například, když se nemůžete napojit na kanalizaci nebo je to naopak pro vás finančně náročné řešení. Navíc je domovní ČOV také ekologické řešení, protože přečištěnou vodu lze opakovaně využít k různých účelům jako je zalévání zahrady či splachování toalety. S projektem vhodné domovní ČOV vám pomůže společnost ZAKRA.

ZAKRA je specialistou na projekty domovních ČOV, vše pro vás vyřeší kompletně od projektu až po vyřízení potřebných formalit na příslušných úřadech. Prioritou společnosti ZAKRA je spokojenost zákazníka, kvalitní práce a také příznivé ceny. Odborníci firmy ZAKRA mají za sebou zkušenosti ze stovek realizovaných zakázek, znají všechny typy domovních ČOV a najdou pro vás nejvhodnější řešení.

Zavítejte na webové stránky společnosti ZAKRA a seznamte se s kompletní vodohospodářskou činností firmy, také si zde můžete prohlédnout ukázky realizovaných projektů domovních ČOV nebo přečíst obsáhlé návody. ZAKRA působí po celé České republice, neváhejte se tedy na ni obrátit odkudkoliv a využijte také možnosti sjednat si bezplatnou úvodní konzultaci.

 

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.