Dřevěné postele – TOP výhody, které oceníte i po letech

Spánkem trávíme až 1/3 našeho života. Je proto nezbytné zajistit si takovou postel, která nám poskytne maximální pohodlí a komfort ve dne i v noci. Mezi favority se stále řadí masivní postele.

Při výběru nové postele se soustřeďte zejména na kvalitu a design. Jelikož jde o koupi na více let, je důležité abyste výběru věnovali více času. Zmíněné postele z masivu vám poskytnou přesně to, co při spánku potřebujete – komfort, stabilitu a kvalitu. Masivní postele jsou vyráběny z dřevin, které vynikají svojí odolností vůči poškození, stabilitou a trvanlivostí.

Na drevko.cz naleznete postele z borovicového, dubového a bukového dřeva. Borovice je významná pro svou měkkost a lehkost. Kromě toho vyniká svými antistatickými účinky. Buk je výjimečný pro svoji odolnost vůči poškození, pevnost a stabilitu. Bukové postele vám poskytnou maximální komfort a pohodlí.

Mezi kvalitní výběr patří také dubové postele. Dub je považován za nadčasový materiál, ze kterého postele vypadají opravdu dobře. Dále vyniká také vysokou odolností vůči poškození, stabilitou pevností.

Masivní postele jsou originální a jedinečné

Postele z masivu mají mnoho výhod, které okouzlí i náročné zákazníky. Kromě pevnosti a stability se můžete těšit také na originální design. Jelikož jsou vyrobeny z přírodních materiálů, vždy máte jistotu že každý kus postele je jedinečný. S tím se rovněž pojí i originální kresba dřeva, která v interiéru vytvoří elegantní atmosféru.

Dřevěné postele se hodí do moderních i klasických interiérů. Ať už je vaše ložnice zařízena v minimalistickém, rustikálním či provensálském stylu, postel z masivu v ní zazáří. Výhodou dřevěných postelí je rovněž možnost výběru povrchové úpravy dřeva. Vybrat si můžete olejování, voskování, lakování.

Při výběru postele nezapomínejte ani na výběr matrace a roštu do postele. Oba doplňky se postarají o kvalitní a pohodlný spánek. Rošt není jen podstatný doplněk do postele, ale také základ pro podporu matrace. Proto se při výběru postele zastavte iu doplňků, které běžně u postele není vidět.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.