První dojem je důležitý! To platí i pro váš obchod.

2016-07-22 11_49_57-TextMaker - [regaly cz]

Patříte mezi ty, kteří podnikají a prodej je pro ně klíčovou a základní samozřejmostí každodenní činnosti? Pak jistě víte i to, že od toho, jak vypadá vaše prodejna resp. váš obchod závisí i to, kolik zákazníků vás navštíví a kolik z nich vám zůstane věrných.

Základem každé správné prodejny jsou kvalitní regálové sestavy a jejich rozumné a systematické rozmístění. Na začátek vám představíme 3 nejoblíbenější regály, které jsou v běžných prodejnách s různým sortimentem preferované.

Najděte si ty pravé

Prvními z nich jsou policové regály. Policové regály se uplatní nejen v obchodech, ale také skladech i běžných garážích. Jejich předností je snadná a rychlá montáž spolu s jejich vysokou nosností.

Pak jsou to obchodní regály, které představují mimořádně variabilní systém, díky čemuž jsou vhodné do jakékoliv provozu. Využívány jsou například v prodejnách s textilem, potravinami, nápoji, kancelářskými potřebami, náhradními díly a podobně.

Nakonec jsou zde a mobilní regály, především ty policové. Ty jsou využívány zejména v prodejnách a výdejnách náhradních dílů. Patří mezi mimořádně flexibilní regály. Kromě toho, že vám dokáží zvýšit kapacitu prostoru až o 100%, je možné je snadno posouvat a tím pádem se v nich i jednodušší orientovat.

Pokud se bavíme o prvním dojmu, je mimořádně důležité si promyslet i to, jaké regály naše prodejna potřebuje. Pokud si už vybereme správné regály nebo regálové sestavy, můžeme začít s jejich umístěním. Nejdůležitější je myslet na dostatečně velký prostor mezi regály. Právě prostor pro pohyb a manipulaci dotváří celkový dojem prodejny.

  Nechcete přece, aby vaše prodejna působila přeplněně a chaoticky. S prostorem buďte proto opatrní a vsaďte raději na více, než na méně. Nezapomínejte na systém rozložení produktů a také správnou péči o regály. Věnujte jednou za čas pozornost péči a čistotě, která se podepíše na dobrém image vaší prodejny.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.