Poloviční lékař přímo u vás doma

Chřipka, nachlazení a horečka sice patří mezi běžné nemoci, ale i přesto dokážou člověku pěkně znepříjemnit den. S těmito problémy nám nejvíce pomůže otužování. Hitem poslední doby je pořídit si infrasaunu přímo domů. Otužujte se v pohodlí domova a nemoci se bát nemusíte.

Zima je za dveřmi

Každým dnem je zima blíž a blíže. A právě tohle je období, kdy se můžeme nejlépe připravit na boj s nemocemi, které zimní počasí přináší.

Do doby, než udeří zima plnou silou a napadne sníh, máme ještě dostatek času, ale už teď můžeme začít s podporou imunity. Pak si na nás zimní počasí nepřijde. Jak tedy vyzrát nad paní zimou? Pravidelným saunováním!

To, že je sauna vynikající k posílení imunitního systému a celkovému posílení zdraví, je známá věc a saunování se v posledních letech znovu vrací do módy.

Pohodlí uprostřed domova

Není divu, že po saunách je taková sháňka, když upevňují naše zdraví. Pravdou je, že  s postupně snižujícími se teplotami venku, je poměrně otrava, jít přes celé město, abychom se mohli na hodinu ohřát a pak zase mrznout při cestě zpět. V některých případech je třeba si místo v sauně zarezervovat dopředu a přijít na čas. Ne každému navíc vyhovuje saunování s naprosto cizími lidmi.

Pro takové případy je mnohem pohodlnější, mít infrasaunu doma. Můžete se si užít saunování a nebo se jen trochu ohřát, kdykoliv budete chtít, bez nutnosti rezervace či dlouhé cesty. A toho, kdo je zaměřen na čistotu prostředí, a množství lidí, střídající se v městských saunách ho z tohoto hlediska děsí, určitě uklidní, že jeho domácí saunu užívá pouze on a jeho nejbližší.

Saunuje se celá rodina

Existuje veliké množství variant, zejména co se velikosti kabiny týče. V případě, že máte velkou rodinu a chcete si užít infrasaunu všichni společně, žádný problém. Máte-li doma dostatek místa, pořiďte si některý z velkých rodinných modelů. Máte-li pouze menší byt a přesto chcete vlastní, domácí saunu, vybírejte z menších modelů určených pro jednu nebo dvě osoby.

Opravdu se mi vejde sauna domů?

Je spousta lidí, kteří se obávají, že budou muset kvůli domácímu saunování přestavět půl bytu či domu. Opak je pravdou. Instalace infrasauny není náročná, stačí najít vhodné místo s přívodem elektřiny a za chvilku už se můžete potit ve vlastní šťávě, tedy vlastně kabině. Se sestavením infrasauny a montáží si pořadí každá zručnější osoba. Pokud se přecijen bojíte, lze si s dodáním objednat také její montáž.

Domácí vyhřívání pro každého

Velkou výhodou infrasaun je nižší zátěž na organismus, oproti klasickým finským saunám a možnost nastavění teploty. Mohou ji tedy společně s rodiči využívat i malé děti nebo starší osoby důchodového věku, kterým příliš vysoké teploty nedělají dobře.

Chcete-li investovat do svého zdraví a využíváte sauno pravidelně, ale nebaví vás neustále někam docházet, je infrasauna ideálním doplňkem vašeho bydlení.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.