Nástěnky a tabule pro efektivní práci v kanceláři

Nastenky_MAIN

Kdo by neměl rád nástěnky? Máme je stále na očích a díky tomu nezapomeneme své úkoly, máme před sebou motivační obrázky, citáty, důležité cíle, seznamy, postupy. Kancelář se bez nich neobejde. Pořiďte si nástěnku, která vám pomůže organizovat život ve vaší firmě nebo doma.

Nástěnky do běžných kanceláří

Mezi nejprodávanější nástěnky patří stále ty korkové s dřevěným rámem. Vyrábějí se v různých velikostech, takže si každý může vybrat tu, která mu bude nejlépe vyhovovat a vejde se do vymezeného prostoru v každé kanceláři nebo i doma.

Vyšším levelem je samolepicí nástěnka. Nepotřebujete ani hřebíky do zdi (balení obsahuje samolepicí čtverečky pro instalaci nástěnky), ani špendlíky na připevňování vzkazů, které mohou být někdy nebezpečné. Nástěnka je totiž samolepicí z obou stran.

Oblíbené jsou i filcové nástěnky s hliníkovým rámem. Mají dlouhou životnost a podobně jako u korkových nástěnek, tak i tady se papíry připevňují připínáčky.

Nastenky_1

Do reprezentativních prostor se více hodí krásné designové nástěnky – korkové nástěnky potažené luxusní textilií s robustním rámem. Tyto nástěnky se dodávají i s vlastními připínáčky.

Tabule do školicích a prezentačních prostor

Nastenky_2

Ve školicích místnostech a všude tam, kde se pořádají semináře a mítinky, najdou uplatnění tabule, na které se dá psát fixy. Vypadají podobně, většinou jsou bílé v hliníkovém rámu. Některé jsou magnetické, kromě psaní se na ně dají připevnit pomocí magnetů připravené materiály (obrázky, hesla apod.). Na bílé nemagnetické tabule se jenom píše. A pak jsou tu ještě tabule kombinované – magnetické s korkem v různých provedeních.

Flipcharty tam, kam zrovna potřebujete

Někdy je potřeba být mobilnější a mít prostor na poznámky během školení po ruce a podle potřeby přesunovat z místnosti do místnosti. K tomu se nejlíp hodí flipchart – stojan s papíry, na které se během prezentace píše fixami. Papíry se postupně otáčejí a lektor píše na další podle toho, jak školení postupuje.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.