Krásné kusové koberce v různých barvách

20150129174430Rádi sledujete magazíny o trendech v bydlení a neustále přemýšlíte o tom, čím byste mohli svůj domov ještě vylepšit? Máme pro vás skvělé tipy! V posledních letech se staly velice moderní plovoucí či laminátové podlahy a na klasické koberce se začalo tak trochu zapomínat. Právě teď se ale koberce opět vracejí do módy.

Položit je můžete po celé ploše podlahy, nebo pokud jste si na plovoucí podlahu již zvykli, můžete kusové koberce umístit na strategická místa – pod konferenční stolek, pod jídelní stůl, před krb, atp. Variant je mnoho. Vybírat si můžete z krásných kusových koberců v mnoha různých barvách – jistě najdete barvu, která se vám bude domů hodit.

Jestliže bydlíte ve vícepatrovém rodinném domě nebo vícepatrovém bytě, máte doma také schodiště. Schodiště plní zejména svou praktickou funkci, ale opomenout byste neměli ani jeho funkci estetickou. Vylepšit vzhled vašeho schodiště můžete pomocí praktických nášlapů na schody.

Nejen, že vypadají prostě skvěle, ale také zvýší vaši bezpečnost – již nebude hrozit, že byste na schodech uklouzli a upadli. Další neméně důležitou výhodou pak je, že nášlapy na schody zamezují opotřebovávání nebo poškozování vaše schodiště, takže to bude i po letech vypadat jako nové. Vyberte si kusové koberce podle svých představ.

Opravdu jedinečnou nabídku kusových koberců za akční ceny připravila pro své zákazníky společnost Vopi.cz. Ta provozuje internetový obchod, kde si i vy můžete objednat kvalitní kusové koberce v mnoha různých velikostech, barvách i tvarech za neopakovatelnou cenu.

K objednávce můžete rovnou přidat i moderní nášlapy na schody – Vopi.cz jich online nabízí velké množství. Chcete se přesvědčit? Kompletní nabídku, která nášlapy na schody a kusovými koberci rozhodně nekončí, najdete na internetové adrese www.vopi.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.