Snové bydlení v Praze nemusí být pouhý sen. Musíte si ale pospíšit!

Jedním z velkých životních snů většiny lidí je bydlet moderně, bydlet tam, kde máme na dosah veškerou dopravní obslužnost a také občanskou vybavenost. Zároveň chceme bydlet ale na klidném místě, což se často vylučuje. Existují ale lokality, které vám toto všechno nabídnou, a proto jsou také vysoce žádané. Takovým příkladem je třeba ta v nové rezidenční čtvrti na pražském Žižkově, kterou si už zájemci v podstatě téměř rozebrali. Pokud zde tedy chcete bydlet, máte poslední šanci, protože je volných už jen pár bytů.

Veškerá vybavenost

Pokud si představíte bydlení, které vám je schopno nabídnout klid a pohodu, ale je to také bydlení, odkud můžete kdykoliv vyrazit za kulturou, na nákupy nebo za sportem, tak právě tato lokalita je k tomu jako stvořená. Jedná se o projekt Na Vackově, který má výbornou dopravní dostupnost, přičemž zde najdete veškerou občanskou vybavenost, kterou si dokážete u městského bydlení představit. Díky přítomnosti okolní zeleně je to ale také skvělé místo pro život, pro klidnou relaxaci či sport.

 Tento projekt nabízí celkem:

  • 342 plně vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

To vše zde na vás čeká zabalené v důmyslné architektuře, která využívá členitého systému balkónů a lodžií, což ještě zvyšuje celkovou míru soukromí, kterou zde můžete nalézt pro klidné bydlení. Jak jsme však již zmínili v úvodu, na výběr je zde už několik posledních bytů, přičemž celkově rezidenční objekty nabízí různé dispozice, a to od 1+kk až po 5+kk. Tyto byty na prodej v Praze 3 si můžete v případě zájmu rezervovat. Možná budete chtít využít také zvýhodněného financování, což vám může značně pomoci.

Bohaté možnosti v okolí

Již jsme zmiňovali přítomnost zeleně. Místní parky jsou skvělé pro relaxaci i aktivní odpočinek, přičemž můžete využít třeba parku Židovské pece, ale také park na Balkáně. Tato místa jsou skvělá pro běžce, cyklisty, ale i další sportovce. Výborná jsou ale klidně jen tak pro procházku s rodinou či přáteli. A pokud budete mít dost zeleně, můžete využít okolních kaváren nebo možností k nákupům.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.