Rekonstrukce kuchyně s kvalitními obklady

Koupili jste si byt v původním provedení a už teď jistě víte, že se jeho interiér vnějším zásahům nevyhne a jeho rekonstrukce je nezbytná. Vaše požadavky na moderní kuchyni a koupelnu se daleko rozcházejí s aktuálním stavem, a tak nezbývá nic jiného, než se pustit do přestavby. Inspirujte se nabídkou obkladů do kuchyně a koupelny u Keramiky Soukup a připravte si návrh designu místností, který si necháte zrealizovat.

U kuchyní je v současné době důležitá jak jejich funkčnost, tak design. Kuchyňská linka, pracovní deska a obklady jsou sladěny do nejmenšího detailu a tvoří ucelený celek. Trendem doby zůstává menší rozměr dlaždic nacházejících se nad kuchyňskou linku, které mohou být jednobarevné, s motivy nebo barevně zkombinované do efektivních tvarů, důraz je však kladen i na kuchyňskou dlažbu. Ta je obvykle volena velkoformátová, jelikož má nejmenší množství spár a je tak lépe čistitelná.

V nabídce Keramiky Soukup se na internetových stránkách www.keramikasoukup.cz nachází obklady a dlažba od renomovaných výrobců, jako jsou Saloni, Peronda, ABK, Marazzi, Navarti a další. Rozmanitost jejich produktů a odlišný vysoce moderní design zaujme jakkoli náročného zákazníka, stojí tedy za to se nechat inspirovat. Čeká na vás klasický styl, moderna i netradiční vzhled kuchyňských obkladů, který jistě sladíte s obývacím pokojem a stylem vaší domácnosti.Pracovníci Keramiky Soukup jsou připraveni vám odborně poradit a zpracovat pro vás grafický návrh. V případě vašeho zájmu vám zajistí i konečnou pokládku obkladů a dlažeb, čímž vám zajistí kompletní servis a vy nebudete muset hledat další řemeslníky. Za zhlédnutí tedy stojí i koupelnové obklady či venkovní dlažba. Vydejte se vstříc rekonstrukci kuchyně a dle vašeho uvážení i koupelny a dalších prostor. Získáte pohodlné a plně funkční bydlení odpovídající nejnovějším trendům.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.