Kärcher není jen značka pro čištění okolo rodinných domů, ale využijete ji i v bytech!

Kärcher je na celosvětovém trhu doslova fenoménem v oblasti čištění. Asi největší popularitu si získaly a stále získávají vysokotlaké čističe této značky, které jsou využívány zejména pro čištění exteriéru rodinných domů, aut a mnoha dalších povrchů. Vysokotlaké vodní čističe by se daly označit jako vlajková loď Kärcher, ale nabídka je mnohem pestřejší. I majitelé bytů si mohou vybrat z široké nabídky produktů pro čištění domácností.

Tak například na podlahy

Samostatnou kategorií v nabídce značky Kärcher jsou produkty pro čištění podlah. A to jakýchkoliv druhů podlahových materiálů. Základem jsou samozřejmě vysavače, které mohou být využity jak na koberce, tak na čištění a vysávání hladkých druhů podlahových krytin. Dokonce jsou v nabídce také zametací stroje, leštiče parket nebo stroje speciálně vyvinuté pro čištění koberců a také čalounění. Stačí si jen vybrat.

Karcher

Velký důraz na využití páry

Stroje Kärcher jsou proslavené především tím, že dokáží při čištění vodou využít maximum její síly a schopnosti. To platí nejen pro vysokotlaké čističe, ale také pro produkty do domácností. V interiéru se ale nevyužívá voda v kapalné podobě, ale v podobě páry. Právě na parní čističe Kärcher, jejich vývoj a maximální čistící účinky, se společnost v posledních letech zaměřila opravdu výrazným způsobem.

Karcher

Výsledky jsou vidět

Čištění párou je ekonomické i ekologické zároveň. Je maximálně čisté a nepotřebujete žádné chemické čističe. S pomocí parních čističů lze vyčistit jakoukoliv část domácnosti. V nabídce je hned několik druhů a vy si můžete vybrat, jaký model by vám vyhovoval nejvíce. Nechybí například ani parní žehlící stanice nebo akustika pro čištění oken. Více informací o akustice na okna se dozvíte ZDE. Stroje Kärcher mají největší přednost především ve své maximální kvalitě. I díky tomu jsou využívány také profesionálními čistícími a úklidovými firmami.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.