Kamenná umyvadla – jedinečný design pro vaši koupelnu

Sháníte trendy umyvadla? Kamenné umyvadla – nyní úžasný hit. Umyvadla z přírodního kamene působí velmi luxusně, jsou příjemné na omak, mají jedinečnou unikátní strukturu.  Díky pozoruhodnému vzorování a rozmanité barevnosti přírodního kamene, se stává každé umyvadlo originálním uměleckým dílem a přirozeně také dominantním prvkem v každé koupelně. Kamenné umyvadla jsou typická lesklou nebo matnou povrchovou úpravou.  Kamenné umyvadlo vyžaduje trochu péče. Tvary jsou velmi různorodé a někteří výrobci úmyslně neopracovávají některou část povrchu. Umyvadla z přírodního kamene se vyrábějí z žuly, pískovce, mramoru, používá se i travertin, který se ovšem musí opatřit speciální vrstvou, která překryje porézní povrch.

Nadčasovost a styl –  umyvadla z přírodního kamene

 

Pokud vás umyvadla z přírodního kamene zaujala, je nutné počítat se skutečností, že originalita něco stojí. Taktéž je brát v úvahu, že se jedná především o design. Kamenná umyvadla nepatří zcela mezi praktická zařízení – také nejsou vhodná pro venkovní použití. Za podlahové keramické umyvadlo můžete zaplatit i pár desítek tisíc korun. Podlahové umyvadla z přírodního kamene stojí i sto tisíc korun, ale pokud vám postačí malé umyvadlo, které umístíte na koupelnový stolek, tak zde se ceny pohybují od dvou do čtyř tisíc a více. Záleží jen na vás, zda zvolíte klasiku nebo se necháte unést jedinečným vzhledem těchto výrobků.

Kamenná umyvadla za skvělé ceny

A kde se dnes vydáme hledat inspiraci? Do špičkového a zákazníky vyhledávaného internetového obchodu t-zbozi.cz, kde naleznete kamenná umyvadla v ohromném výběru a za rozumné ceny. Zde si máte možnost objednat i vhodný koupelnový stoleček a další zajímavé doplňky. Pokud toužíte být trendy a máte zájem o poctivou ruční práci, tak není důvod váhat se svou objednávkou.  Do dvou pracovních dnů máte zboží doma!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.