Přemýšleli jste někdy nad čištěním podlahy úklidovou firmou?

Uklízení nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti napříč celou společností. Ve vlastním domě se každý přemůže a uklidí si sám, ovšem uklízet v práci nebo v nebytových prostorech je opravdu velice náročné a zdlouhavé. Pokud tedy vlastníte velké místnosti, které je potřeba pravidelně udržovat, avšak nechcete trápit své zaměstnance, pak si jednoduše najměte úklidovou firmu.

V práci si již nebudete muset uklízet!

Zejména velké kancelářské budovy je nereálné uklízet v jednom či ve dvou lidech. Tímto způsobem byste ji precizně nevyčistili nikdy. Lze si však objednat speciální službu, při které se odborná firma postará o pečlivé uklizení všech nebytových prostor. Cena takového úklidu se bude pochopitelně odvíjet od zašpinění a členitosti uklízené místnosti, rozsahu prací a také frekvencí úklidu. V neposlední řadě musíte brát v potaz i potřebu použití uklízecí techniky.

O podlahy bude prvotřídně postaráno

Čištění podlah provádí vyškolení zaměstnanci pomocí uklízecích přístrojů, které jim velice usnadňují práci. Použití daného přístroje však bude souviset s plochou konkrétní místnosti. Například na malé garáže postačuje automat s kartáčem, na větší prostor je lepší použít kotoučák s padem a kartáči. Speciální kartáče a kotouče si dokážou poradit i s tou nejhorší špínou. Po vyčištění může být podlaha na přání ošetřena i polymerovým voskem, což jí dodá pěkný vzhled, a hlavně ji vosk ochrání před poškozením a nečistotami.

Jaké další služby jsou poskytovány?

U kanceláří však nemusíte čistit pouze podlahy. Velkým problémem jsou i velká okna, jejichž čištění by vám zabralo velké množství času. Mytí oken se provádí velmi účinnými, ale zároveň šetrnými čisticími prostředky, které si dokážou poradit s jakoukoliv zažranou špínou. Můžete si nechat vyčistit i koberec, a to speciálním přístrojem Kärcher, neboť čistota koberce je pro celkový dojem velice důležitá. Zejména starší koberce s vysokým chlupem váží obrovské množství nečistot.

Až se příště budete u úklidu v práci rozčilovat, vzpomeňte si na specializovanou firmu. Připomeňte proto svému šéfovi, že existují i příjemnější způsoby, jak trávit pracovní dobu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.