Pronajměte si v Praze byt či kancelář podle svých představ

 

Praha je vyhledávaným místem k životu a není se čemu divit. Každý si tady najde nějakou zábavu, děti mohou chodit do spousty zájmových kroužků, dospělí snadněji objeví práci. Praha je totiž nejen dobrým místem pro život, ale i pro podnikání. Podnikatelé zde mají více příležitostí, méně často na ně chodí kontroly. A navíc jsou tady k dispozici opravdu krásné kancelářské prostory.

Toužíte-li po krásném bytě nebo kancelářských prostorách na lukrativní adrese, určitě by vám neměla uniknout nabídka firmy PSN. Tato společnost na českém realitním trhu působí již 26 let a ve svém portfoliu má opravdu mnoho objektů, mezi něž patří například metronom na Letné nebo Tančící dům. Vlastní více než 370 000 m2 ploch vhodných pro trvalé bydlení, skladové prostory a pronájem kanceláří v Praze, Hradci Králové, Kladně a Pardubicích. Nejvíce však působí právě v Praze.

Neplaťte provizi, jednejte přímo s majitelem

Společnost PSN je přímým majitelem všech nemovitostí, které nabízí, a tak ušetříte – nebudete muset platit provizi žádnému zprostředkovateli. Navíc dostanete vždy aktuální a nezkreslené informace a kdykoliv se budete moci na cokoliv zeptat. Stačí firmu kontaktovat se svými požadavky a realitní poradci už vám doporučí, jaké prostory by se vám hodily.

Velký zájem je o rezidenční projekty

Portfolio firmy zaměřené na prodej bytů v Praze zahrnuje mnoho rezidenčních projektů, tj. historicky cenných bytových domů v atraktivních lokalitách, které byly zrekonstruovány a nechybí jim nic, co by měl moderní dům mít. Společnost ročně prodá přes 300 bytů – tedy asi jeden denně. Má připravené nabídky pro rodiny s dětmi, důchodce i studenty. Na vašich finančních možnostech tedy nezáleží. Kdo chce bydlet, pro toho se něco najde.

Ozvěte se telefonicky nebo elektronicky a nechte tým poradců, ať vám pomůže najít cestu k vysněnému bydlení a prostoru pro podnikání. Proberou s vámi i možnosti financování či formality spojené s přepisem prostor.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.