Robotický pomocník do domácnosti – šetří čas a usnadňuje práci

Nemáte rádi úklid a ze všeho nejvíc nesnášíte umývání a vysávání podlah? Pokud hledáte řešení, které vás zbaví těchto povinností, pořiďte si do domácnosti šikovného pomocníka – úklidového robota.

Robotické vysavače

V dnešní době je technika již na velmi vysoké úrovni, a tak tato disciplína aplikovala své poznatky i do těchto domácích pomocníků. Robotické vysavače mají mnoho výhod, které vám usnadní úklid a ušetří čas.

K dokonalému orientování v prostoru slouží ultrazvukové senzory. Kompaktní rozměry zajišťují jednoduchou skladnost, ale také pěkný vzhled. Uvnitř se nachází kartáče, které čistí precizně a bez vynechávání. Vysavače také mohou být vybaveny UV dezinfekčními světly.

Jak již bylo zmíněno, robotické vysavače mají velmi kompaktní rozměry a dostanou se tak všude. Žádný kout pro ně není problém, takže nemusíte mít strach, že by vám dům neuklidily pořádně. Naopak některé typy mají velmi vysoký výkon, takže efektivně nasají i ty nejmenší částečky včetně prachu.

Ultrazvukové senzory poskytují skvělou orientaci v prostoru, takže vysavači nedělají problém ani schody. Některé modely jsou vybaveny nárazníky, které lze nastavit jako bezdotykové nebo se zpomaleným nárazem.

Inteligentní systém a dokonalá technologie zajišťují spoustu výhod, které mnohé usnadní. Například plánování úklidu, které je možné nastavit u mnoha modelů. Na vysavači si jednoduše navolíte den a čas, kdy chcete, aby úklid začal.

Pro nabíjení slouží jednoduchá stanice, která využívá Ni-MH baterii 2800mAh. Touto baterií dokáže stanice nabít vysavač za pouhé tři hodiny. Hned poté je zase připraven k úklidu.

Robotické mopy

Pokud hledáte pomocníka přímo na tvrdé podlahy (tedy ne na koberce), pořiďte si domů skvělého pomocníka, kterým je robotický mop. Některé modely mohou nejen podlahu umývat, ale mají také režim zametání, který z podlahy smete veškeré nečistoty. Na parketách, linoleu, ale i plovoucích podlahách je často vidět prach, který se špatně odklízí. Robotický mop vyřeší trable s úklidem a zanechá váš domov krásně čistý.

Váš nový pomocník je velmi tichý a má také jednoduché ovládání. Je velmi precizní, takže z podlahy odklidí i ten nejjemnější prach a nečistoty.

Propracovaná navigace řídí mop velmi přesně a ten tak nevynechá žádné místo. Pokročilá technologie umožňuje vyvíjet opravdu spolehlivé domácí roboty, které ušetří čas i práci. Robotické mopy pečlivě uklidí každý kout, zajede i pod postel nebo skříň.

Pokud se rozhodnete pro některého z těchto skvělých pomocníků, navštivte Robotworld.cz a vyberte si z mnoha technologicky pokročilých robotických vysavačů a mopů, kteří vám ušetří spoustu času.

Roboty totiž stačí jenom naprogramovat a nechat je uklízet. Už nemusíte vytahovat těžký vysavač nebo se tahat s kbelíkem plným vody.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.