Trávíte většinu času v dílně? Vybavte ji k obrazu svému

Mít dílnu vybavenou špičkovým nábytkem není jen malichernou výsadou. Jde o důležitou součást kvalitního pracovního zázemí ať už pro vás nebo pro vaše zaměstnance. Zastaralý nábytek, který stoprocentně neplní svůj účel, není ve chvíli, kdy chcete odvádět profesionální práci, na místě.

Rozkývaný stůl, nevyhovující pracovní plocha i nevhodná výška stolu může snížit pracovní nasazení, a dokonce demotivovat k další práci. Ideálním řešením je vybavit dílnu ucelenou řadou dílenského nábytku. A je jedno, zda máte malou dílničku nebo průmyslové prostory. Vašemu oku bude jistě více lahodit jednotný vzhled dílny. Ještě podstatnější je ale fakt, že vám či dalším lidem ulehčí práci jednoduše ovládaný nábytek, který je navíc vyřešen i po ergonomické stránce.

Usnadněte si práci kvalitním vybavením

Stolům, které měli v dílně naši dědečkové, již odzvonilo. Pořiďte pořádný moderní ponk (stůl) do dílny, jenž bude variabilní a zajistí vám při práci maximální komfort. A nejde jen o dílenský pracovní stůl. Pracoviště lze navíc vybavit vozíky, klasickými či vertikálními skříněmi, počítačovými terminály nebo šatními skříněmi s lavicemi, a to ve stejném designu.

Na co se určitě můžete spolehnout, je bezpečnost. Tento český nábytek bezpečnostní požadavky splňuje na 100 %. Proto je možná tak oblíbený, a to nejen v naší zemi. Dílenský nábytek od firmy POLAK CZ s.r.o. si oblíbila už i řada zahraničních odběratelů.

Z čeho můžete vybírat

V katalogu českého dílenského nábytkáře je až 2000 produktů. Je tedy z čeho vybírat. U nábytku je možné diktovat si nejen šířku, výšku a hloubku, ale třeba i materiál, z něhož je vyrobena pracovní deska. Dokoupit lze různě veliké kontejnery, závěsné panely a police nebo boxy. Zajisté oceníte i ponky na kolečkách, které můžete dle potřeb v dílně přemísťovat. Zaměstnanci zajisté ocení šatní skříně vybavené cylindrickým zámkem. Variabilitě se skutečně meze nekladou. Tak vzhůru do plánování a zařizování!

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.