Vánoční osvětlení – třpytivá atmosféra domova

20150918163552Kouzelná atmosféra Vánoc je daleko, ale máme pro vás tip jak si vytvořit zasněženou třpytivou atmosféru. Vánoční osvětlení ano, ale pokud ještě přidáte stříbrnou, dekoraci získá váš domov doslova mrazivý efekt. Stříbrem posetý věnec – to je ten zázrak. Použít můžete lesk v podobě různých dekorací, flitrů a krystalků, také staré brože a knoflíky s třpytivým efektem, či stříbrné rolničky. Bílé dřevěné nebo papírové vločky dodají věnci tu správnou ledovou atmosféru. Další variantou pohodové vánoční atmosféry jsou světelné kabely, které vypadají jako barevný had. Jedná se o měkkou silikonovou trubici, kterou můžete různě tvarovat.

Vánoční osvětlení skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Vánoční osvětlení – použijte bezkabelové svíčky

Na vánoční stromeček, do lucerniček i jinde se dají použít bezkabelové svíčky. Trh nabízí širokou škálu velikostí a tvarů, kde drobná dioda nahrazuje plamínek. Rozsvítit se dají všechny najednou dálkovým ovladačem stejně jako u jiných typů vánočního osvětlení. Některé ovladače fungují až na vzdálenost 10 metrů. To oceníte především u exteriérového osvětlení. Další informace o vánočním osvětlení hledejte na portálu IDnábytek.cz. Zde se dozvíte o druzích vánočního osvětlení, které se hodí do interiéru, které ven a podobně.

Vánoční osvětlení – feng-šuej tipy

Vánoce plné pohody, klidu a skutečné harmonie – o takových svátcích sníme už v těchto parných dnech. Existuje mnoho způsobů, jak si takovou atmosféru dopřát. Mimo osvědčených možností nám mohou pomoci i některé zajímavé feng-šuej tipy. Vánoční stromek je hlavní součástí Vánoc a podle feng-šuej je lepší, pokud je vánoční stromek živý, neboť jen takový nám předá tolik potřebnou energii. Vánoční osvětlení ano, ale krotíme se – méně znamená více. Věšíme na stromy jen to vánoční osvětlení, které jsme si velmi oblíbili.

Mohly by se vám hodit: výborné recepty na vánoční cukroví

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.