Sruby na klíč

 

V poslední době se na realitním trhu těší dřevostavby velké oblibě. Sruby jsou moderním a ekologickým způsobem bydlení, který je šetrný k přírodě, ale zároveň velmi komfortní. My ve firmě WOOD-LIFE stavíme sruby na klíč s přihlédnutím k nejmodernějším trendům a především ke všem přáním našich klientů.

Sruby na klíč a jejich realizace

Ve WOOD-LIFE stavíme komfortní sruby na klíč, které vás potěší svou kvalitou, dlouhou životností a především ekonomickou stránkou. Nejdříve je ale nutné dobře zvážit všechny věci, které ovlivní výstavbu vašeho domova.  Máme na mysli lokaci, materiál, členění domu, způsob topení, exteriér a podobně.

Co s tím? Nejdříve vám navrhneme projekt, podrobnou kalkulaci a plán realizace. Nastíníme vám dispozice domu, rozvrhneme vše, jak se patří a poté vám zrealizujeme srub klíč podle vašich přání. Při stavbě využíváme moderní technologický systém, který nám umožní efektivně kombinovat více typů materiálů. Aby do sebe vše zapadlo, jak má a vy jste mohli co nejdříve spokojeně a šťastně bydlet.

Naše WOOD-LIFE sruby na klíč realizujeme pouze z kvalitního sušeného hoblovaného smrku, například masív nebo lepený profil, který následně opracujeme dvojitou péro-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Obvodové srubové stěny nakonec vybavíme kvalitní tepelnou izolací z dřevité vlny, kamenné vaty nebo ovčí vlny.

Dokončení obvodových stěn srubového domu pak vyhotovujeme dle přání klienta. Na výběr máte dřevěné obklady, zdivo, kámen, SDK a další materiály. Všechny nosné dřevěné konstrukce srubu jsou navíc hoblované a v exteriéru i interiéru pohledově přiznány, což zvýrazní charakter stavby a působí jako půvabný estetický prvek.

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.