Inovace ve vytápění, která slibuje úspory a komfort

Chcete do svého bytu nebo domu pořídit vytápění, s kterým ušetříte podle všeho až polovinu nákladů za topení v porovnání s jinými možnostmi? Takovým řešením mají být elektrické radiátory Thermotec. Thermotec je německá firma, jejíž produkty lze v naší republice zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.topeni.cz.

Thermotec slibuje špičkovou kvalitu, vysoký komfort ovládání a regulace teploty a také úspory za energii, což nezní vůbec špatně. V nabídce má jak topná tělesa do všech místností i koupelnové radiátory, vše vybavené termostaty – výběr je opět široký. Lze si například zvolit digitální termostaty a centrální řídicí jednotku, které spolu budou bezdrátově komunikovat a šetřit vám tak práci s nastavováním teploty jednotlivě na každém radiátoru zvlášť. Teplotu je možno nastavovat na časové úseky, přesně podle vašeho denního řádu, ale i na delší časové úseky.

Díky této přesné regulaci nedochází ke zbytečnému plýtvání a vy šetříte. To ale není ten hlavní způsob, jak tento systém zajišťuje úspory. Zajímavější je technologie aeroflow, která je založená na speciálním žebrování a tvarování průduchů, které efektivněji přenášejí teplo do okolního ovzduší. Teplo se pak uvnitř radiátoru kumuluje v jádře, jemuž stačí k nabití jen dvacet minut připojení k elektřině a další půl hodinu pak hřeje z nastřádaného tepla, i když topení vypnete. Jedná se o protiklad k jiných plechovým topením, které již za chvíli po vypnutí chladnou a přestávají hřát. Pokud vás zatím tyto důvody nepřesvědčily, je tu ještě třicetiletá záruka, kterou Thermotec na své produkty poskytuje a také zaručená bezúdržbovost, která znamená, že nebudete muset po dobu životnosti výrobku vynakládat žádné finance na servis nebo revize. Pro fajnšmekry je tu pak ještě možnost dokoupit GSM modul a topení si regulovat odkudkoli přes mobilní telefon nebo vzdálený počítač.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.