Mobilní klimatizace je vhodným dárkem v létě i zimě

Pokud přemýšlíte, jakým praktickým dárkem byste potěšili rodiče, děti, partnera nebo své kamarády, můžete se s kolegy anebo dalšími členy rodiny složit a zakoupit klimatizaci. Ideální volbou je mobilní klimatizace, která dobře poslouží v letním i zimním období, ale díky snadné manipulaci se dá dát na místo, kde je zrovna potřeba. Na trhu jsou rozmanité produkty, jež obvykle obslouží jednu místnost. Multifunkční jednotka Sakura SPC 9 DMA v současnosti jako jediné mobilní chlazení prodávané v EU nabízí dokonce pět funkcí v jednom, a to za neuvěřitelnou cenu přesahující něco přes sedm tisíc korun.

Klimatizace mobilní Sakura SPC 9 DMA nahradí pět přístrojů

 

Jak se do malé klimatizace mobilní Sakura SPC 9 DMA vejde tolik funkcí, je tajemstvím výrobce specializovaného na pomocníky do domácností i na pracoviště. Tichá klimatizace, která neruší v noci ani ve dne, má pět důležitých vlastností. Chladí, odvlhčuje, zvlhčuje, ventiluje a čistí vzduch. Jako jediný mobilní přístroj dovede v noci zvlhčovat vzduch a zároveň zvládne ve dne příjemně chladit. Nastolí optimální klima v místnosti o zhruba 25 metrech čtverečních.

Přenosná klimatizace se snadno přenáší, oplývá jednoduchou manipulací

Přenosná klimatizace má spoustu dalších užitečných funkcí, jako je například samoodpařovací kondenzát při zapnuté funkci chlazení, digitální ovládání regulace vlhkosti, případně automatické vypnutí odvlhčovače v momentě, kdy je nádržka na kondenzát plná. K přenosné klimatizaci Sakura SPC 9 DMA se dodává doplňkové příslušenství jako sada filtrů, které se využijí v momentě čistění vzduchu. Komu záleží na ochraně životního prostředí, bude nadšen právě z mobilní klimatizace Sakura SPC 9 DMA, jelikož je plněna ekologickým chladivem R410A. Součástí produktu je i dálkové ovládání, a tak se dá klimatizace ovládat v noci z postele bez nutnosti zbytečného vstávání a přepínání programů.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.