Houpací síť – návrat legendy ve velkém stylu

Rádi vzpomínáte na dětsví strávené v houpací síti na zahradě zalité sluncem? Ještě nedávno by se mohlo zdát, že tento úžasný vynález, který milují celé generace dětí, je nenávratně pryč. Naštěstí se právě houpací síť vrátila na výsluní v oblibě kategorie bytové doplňky. Pravda, prožila designový přerod. Nakonec se s ní ale opět setkáváme, ovšem v trochu modernějších podobách než dříve.

Varianta 1 – Když vlastníte rezidenci u moře

Zřejmě nejluxusnější podoba, ve které se houpací síť kdy objevila. Neobvykle velký rozměr umožňuje pohodlné poležení i více než jedné osobě, skvěle se proto hodí pro relax v páru. Velkou výhodou je také stabilita sítě, kterou zajišťuje bytelný stojan. Díky němu tak už nikdy nemusíte hledat ideálně postavené stromy, stačí vám jen jakákoli rovná plocha.

Varianta 2 – Sbohem, houpací křeslo, přichází houpací síť

Pokud tento sympatický kousek koupíte vašemu potomkovi do dětského pokoje, budete mít zajištěnou jeho přízeň po mnoho let. A navíc – brzy mu začnete závidět a koupíte si také takový. Kromě standardní velikosti navíc některé e-shopy nabízí také speciální variantu určenou pro miminka, takže si závěsné sítě mohou užít opravdu všichni. Houpací křeslo z plátna lze pověsit jak na strop, tak na speciální stojan. Své využití tak najde v interiéru i na zahradě.

Varianta 3 – Osvědčená klasika

I přes nejrůznější podoby, které houpací síť nabývala, nejstarší a všemi milovaná klasika přežila až dodneška. Přesto jste jistě zaznamenali jednu změnu – nepohodlnou síťovinu nahradila jemná, ale pevná bavlněná látka, která nabízí mnohem větší komfort. Alespoň jeden exponát tohoto jedinečného kousku“nábytku“ by měla mít snad každá rodina. Není totiž nad to se v létě pohodlně rozvalit v síti, přečíst si dobrou knihu, nebo se jen tak slunit a užívat si klidu.

One Comment

  1. Martinka 20.4.2013 Reply

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.