Párty stany dlouhé životnosti

Rádi vyrážíte do světa? Milujete turistiku? Tak zajisté vlastníte i nějaký campingový stan? Nemusí vždy jít o obytné stany, ale své využití na cestách naleznou i párty stany, které se nabízejí v mnoha velikostech. Tento praktický výrobek spolehlivě ochrání vaše přátele, známé a rodinu nejen před silnými slunečními paprsky, ale také před větrem a deštěm. Co víc! Máte k dispozici elegantní doplněk, který okrášlí každý prostor. Stavba párty stanu je velice jednoduchá a s překvapujícím efektem. Pokud pořádáte pravidelně menší akce, tak není důvod si párty stany pronajímat, když si je můžete objednat za velmi přijatelné ceny, ale to musíte zavítat do zákazníky oblíbeného internetového obchodu t-zbozi.cz. Veškeré zboží je zde vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Vysoká kvalita a stabilita se snoubí s dlouhou dobou použitelnosti.

Párty stany – ohromně žádaný produkt  

Menší párty stany lze díky dobré skladnosti vozit sebou i na dovolenou, neboť jsou opatřeny jednoduchou konstrukcí, a ta dovoluje snadný převoz v autě. Párty stany využijete na sportovní, kulturní nebo firemní akce, letní tábory, veletrhy a jiné společenské aktivity nebo vám může posloužit i jako dočasné skladiště pro drobnou techniku nebo dřevo a jiné věci, které potřebujete rychle uskladnit. Párty stany – rychlé skládaní a složení bez použití nářadí, dlouhá životnost, jednoduchá údržba.

Kvalitní a stabilní párty stany  

Párty stany tvoří pevná ocelová nebo hliníková konstrukce. Jednotlivé díly párty stanů jsou ušité z voděodolného materiálu, jedná se o  polyesterovou nepromokavou tkaninu. Spolehlivá ochrana před náhlým a prudkým deštěm, větrem nebo slunečnímu záření. Praktické odnímatelné bočnice zajistí nejen soukromí, ale sejmutím bočnic docílíte v dusném létu větší pohody. Na bočních stěnách se nacházejí dvojitá okna a bezpečné upevnění vám zajistí suché zipy, pevné popruhy a montážní kroužky.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.