Kvalitní matrace

Budíte se ráno ztuhlí a bolaví?? Začněte přemýšlet o nákupu kvalitní matrace. V dnešní době je nabídka opravdu široká a tato investice se vám vrátí, zejména na vlastním těle. Mezi materiály nejvyšší jakosti se řadí pěny s paměťovým efektem, s ventilační 3D mřížkou v jádru, s ventilačním lemem ve střední vrstvě potahu nebo HR pěny vysokého objemu. Velmi populární mezi těmito Komfort matracemi Tropico jsou matrace s výběrem tuhosti. Jedna strana je měkčí a druhá tvrdší. Máte možnost si vybrat tu stranu, která vám vyhovuje, nebo je střídat. Tyto matrace mají střed vyrobený z bio materiálu, který nedráždí alergiky. Zaručí tedy vám i vašim dětem klidné spaní.

Zdravotní matrace

Zdravotní matrace jsou určeny pro nemocniční nebo domácí péči. U dlouhodobě ležících pacientů jsou důležité matrace měkčí, aby nedocházelo k obávaným dekubitům. Moderní matrace nabízí oboustranného použití SOFT/HARD, tedy měkčí a tužší. Strana SOFT je vhodná pro ženy, děti nebo nižší váhové kategorie, tedy do 75 kg. Strana HARD je doporučována mužům nebo pro hmotnosti od 75-130 kg. Nicméně samotná matrace nemůže proleženinám zabránit, ale zajistí nemocnému pohodlné odpočívání. Potahy s uhlíkovými vlákny odvádí nahromaděný statický náboj z těla, čemuž přispívá k hlubšímu a kvalitnímu spánku.

Matrace pro sportovce

Sportovci vyžadují denně průměrně o dvě hodiny delší spánek. Jejich tělo se potřebuje metabolicky očistit a k tomu samozřejmě potřebují speciální matraci. Tyto matrace mají ortopedické vlastnosti, dobře rozkládají tlak, ale zároveň zajistí, aby byla páteř napřímená. Matrace obsahují také nopky, které masírují bolavé a přetrénované svaly, a lépe tak uvolňují vás i vaše tělo. Tyto matrace jsou vhodné také u pacientů s výhřezem plotének, chronickými bolestmi zad nebo u těhotných žen. Potahy působí proti roztočům, takže jsou opět ideální volbou pro děti nebo alergiky. Za příplatek si můžete nechat matraci potáhnout látkou Aloe Vera nebo Microcare.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.