Univerzální vysavač vám pomůže i mimo dílnu

 

Také jste netušili, že multifunkční vysavač nabízí přímo široké spektrum oblastí, kde vám pomůže nejen při úklidu, ale i při práci?

Primárně si berou víceúčelový vysavač muži k práci při rekonstrukci, v dílně, hobby činnostech  a opravách. Létající částečky dřeva, piliny, špony a prach tento masivní pomocník pohltí spolehlivě a bez obtíží. Stejně tak i mokré nečistoty od rozlité vody, tekutin až po kompoty i se střepy.

Vždy vše krásně vysaje a vy jen nakonec utřete papírovou utěrkou  – v případě sladkých nápojů či kečupů bude potřeba přetřít podlahu i vodou se saponátem.V zahraním domku i na chodbě vám pomůže při přesazování, v pokojích s ním rychle vyčístíte akvárko i terárko od vody či podestýlky a nikdy nebudete muset napřímo přijít do kontaktu přímo se špínou. Nádoba vysavače bude potřeba jen poté vypláchnout. Pomůže vám i se spadaným listím v altánu, terase a příjezdových cestách – zejména pokud bude mít i funkci fukaru.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějšího nepořádku. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i přílušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin.  Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu  navíc  WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako  další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.