Kompletní servis v oblasti odstraňování graffiti v Praze

Pro svého vedoucího jsem hledal firmu na zajištění odstranění graffiti Brno. Jednalo se o práci na fasádě firemní budovy, která byla pokreslena sprejem.

Zakázku tohoto typu jsem zadal více firmám, které měly být schopny graffiti z fasády odstranit, ovšem požadavkům které jsme potřebovali odpovídala pouze firma A SERVIS LIPKA, která nabízí kompletní servis v odstranění graffiti Praha a prevencí antigraffiti pomocí nátěru, který má u firmy doživotní záruku. Další faktory, které jsme brali v potaz byly zkušenosti s tímto typem zakázek a úspěšnost v odstranění graffiti.

14-ODSTRANE¦îNI¦ü GRAFFITI PRAHA-final

 

Podle recenzí a doporučení jsme se tedy obrátili na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pracovníci, kteří odstranění graffiti zajišťovali dokázali fasádu kompletně opravit, takže po graffity nezůstala žádná stopa. Nakonec byla fasáda přetřena antigraffiti ochranou AGO, na kterou jsme dostali doživotní servisní záruku. Práce probíhala v etapách, kdy pracovníci nejprve odstraňovali graffiti chemií a následně ještě pískováním, aby se z hladké fasády dostala všechna barva. Dále natřeli opravnou fasádu barvou, která byla ještě původní. Druhý den po vyschnutí barvy nanesli antigraffitovou ochranu a jednorázový nátěr Bellizoni, kterým strukturu fasády uzavřeli.

Tento způsob ochrany fasád je na trhu zatím nejlepší dostupný, proto jsme zvolili právě firmu A SERVIS LIPKA, která se dokáže o stav fasády postarat. Firmu nadále doporučujeme i ostatním zájemcům o kvalitní odstranění graffiti.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.