Klidné bydlení v centru Prahy? I takové se dá najít!

Máte zájem se přestěhovat do Prahy? Nezajímají vás okrajové městské části, ale bydlení v žádané lokalitě a zajímavé městské čtvrti? Potřebujete zároveň, aby bydlení bylo klidné s dostatkem zeleně a blízkostí přírody pro vaši rodinu? Možností jsou stovky. Jen jediná z nich ale dokáže splnit obě podmínky – bydlení v žádané lokalitě, která bude klidná. Uspokojí i vás Rezidence Hadovitá?

Bydlení v atraktivní městské části Praha 4

Developeři se snaží své projekty umístit do žádaných městských částí, aby byly pro rezidenty zajímavé. Jednou z nejžádanějších městských částí je v posledních letech Praha 4, která se stává moderním centrem města, protože neustále roste a rozvíjí se. I proto jsou byty na Praze 4 stále žádanější. A když jsou v zajímavém developerském projektu, je úspěch téměř zaručený. Rezidence Hadovitá se nachází v jedné z nejatraktivnějších čtvrtí této městské části.

Bydlení s výhledem na dostihové závodiště

Hadovitá –  rezidence v Praze Michli bude vybudována na velmi atraktivním místě. Přímo na vrcholu Michelských strání s přímým výhledem na dostihové závodiště Chuchle. Místo je unikátní svou polohou, protože je přímo v centru pulzující městské části, ale je klidné, je blízko u přírody a s dobrou dopravní dostupností do centra města i z Prahy ven. Detailní informace městské části Praha 4 najdete zde.

Stavby, které kopírují přírodu

Jak již bylo zmíněno, Rezidence hadovitá vyroste přímo na vršku Michelských strání. To rozhodně není žádná rovná louka, ale svahovitý terén. A právě to byla výzva pro architekty Arx Studia, kteří navrhovali celou stavbu. Komplex tří budov, které tvoří tento projekt, bude mít kaskádovitou konstrukci, která bude kopírovat terén. Doslova splyne s prostředím a navíc bude působit nadčasovým dojmem. I když Rezidence Hadovitá ještě nestojí, už nyní probíhá prodej bytů Praha 4. Podívejte se, zda by některý z nabízených bytů v dispozicích od 2+kk až po 4+kk nevyhovoval právě vám. Moc dlouho ale neváhejte, zájem je velký!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.