Plastové zapuštěné bazény do země vyhoví požadavkům každého

Jestliže uvažujete o koupi bazénu, určitě přemýšlíte, jestli zvolit bazén nadzemní, částečně zabudovaný, nebo zcela zapuštěný do země. Každý z nich má své výhody. Také záleží na tom, jak velcí jste doma vodomilové, kolik času koupáním strávíte, jestli se u vás budou koupat i příbuzní, např. vnoučata, nebo jiní příbuzní… Tomu by měla odpovídat velikost bazénu, také jeho hloubka a nejideálnější tvar.

Zapuštěné plastové bazény jsou krásné a komfortní

V porovnání s nadzemními bazény jsou ty zapuštěné trvanlivější, na zahradě opticky nezavazí, nenarušují ji, jsou naprosto stabilní, co se týče tvaru a mnozí oceňují i snadný vstup do vody a po koupeli opuštění bazénu. Kvalitní zapuštěné plastové bazény u nás vyrábí společnost plastovebazeny.eu. Můžete si vybrat z klasických typů, ale rádi vám vyhoví i s jakýmkoli netradičním požadavkem, ať už co se tvaru, hloubky, rozměrů nebo čehokoli jiného týče.

Tyto bazény jsou vyráběny s použitím polypropylenových desek od německé společnosti Röchling. Jejich bazény získaly atest na pitnou vodu a barevnou UV stabilizaci. Použitý materiál je v TOP kvalitě a má životnost až 50 let. Plast má maximální teplotní odolnost, ať už jde o zimu, či vedro. Samozřejmostí je barevná a tvarová stálost, odolnost vůči mechanickému poškození. Výroba splňuje současné nejpřísnější normy.

Zahradní bazény za výhodné ceny

U společnosti plastovebazeny.eu si můžete koupit kompletní sety pro bezchybný provoz bazénu bez jakýchkoli dalších poplatků. Líbit by se vám mohl kupříkladu bazén o rozměru 7 x 3 m, oválný ve zmiňovaném kompletním setu. V ceně bazénu najdete i venkovní schody, pískovou filtraci s pískem, velký skimmer, dvě vtokové trysky a kompletní zapojení technologie. Aktuálně koupí tohoto bazénového setu ušetříte 9 200 Kč. Potěší vás určitě doprava zdarma po ČR na všechny zahradní bazény, kompletní montáž v ceně, a zdarma vysavač De Lux i izolace dna.

Nabídka zapuštěných plastových bazénů je skutečně bohatá. Vyberte si, nebo si navrhněte svůj vlastní model. Navíc pokud si k bazénu koupíte i zastřešení, koupací sezónu si budete moci užívat o mnohem déle než bez něj.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.