Zlodějům se stále daří, braňte se efektivně. Třeba vhodnou pojistkou!

I když jsou zabezpečovací systémy dokonalejší a u domu můžeme mít kamery, zloděje to neodradí. Jsou stále vynalézavější a dostanou se i do dobře zabezpečených objektů. Každoročně řeší Policie ČR tisíce případů vloupání, ne vždy se podaří pachatele najít. Majitel vyloupeného objektu tak nedostane náhradu škody a musí vše hradit ze svého. Může to ale být i naopak. Budete se efektně bránit i vy?

bytmag.cz_online_ergo_cz_nahledovy

Proč ho musíte mít?

Jako efektní ochrana funguje pojištění Bezpečný domov. Jedná se o majetkové pojištění, které se vztahuje na věci movité i na nemovitost jako takovou. Pojistit lze rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, rozestavěnou nemovitost i rekreační objekt, který je ale obýván minimálně 270 dní v roce. Kupujete si jistotu, že v případě škod dostanete náležitou finanční kompenzaci. Vztahuje se na škody vzniklé jako následek řádění živlů a škody, které způsobí vandal či zloděj.

bytmag.cz_online_ergo_cz_01

Jistota za několik tisíc ročně

Cena pojistky se odvíjí od velikosti obytné plochy a také od výše pojistné částky. Kolik budete platit? Prohlédněte si tyto tarify pro pojištění domácnosti. Je důležité si správně nastavit pojistnou částku, abyste neplatili moc ani málo. Pokud by došlo k podpojištění, byla by nízká i kompenzace, což by se vám určitě nelíbilo. Pokud máte v plánu rekonstrukci, obměňujete vybavení aj., je vždy žádoucí smlouvu aktualizovat.

bytmag.cz_online_ergo_cz_02

Online ve váš prospěch

Nemáte ji, ale chcete? Nikam nechoďte a zapněte si počítač. Na stránkách pojišťovny ERGO ho sjednáte během několika minut. A nekoupíte si jen základní majetkové pojištění. U Ergo dostanete jako bonus pojištění odpovědnosti (více o něm zde). Před podepsáním smlouvy si důkladně přečtěte VPP pro majetkové pojištění. Je zajímavostí, že je současně pojištěn i majetek dětí pojistitele, kterým je méně než 25 let, a to po celé Evropě.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.