Aby to doma klapalo, aneb pojistka pro domácí štěstí

Co je to domov? Podle některých místo, kde mají svou postel. Podle jiných oázou klidu a bezpečí, soubor mnoha proměnných, které z obyčejného bytu dělají adresu rodinného setkávání se, místo plné emocí, vzpomínek a dobré nálady. Domov je tam, kde to máme všichni rádi.

Distanc vetřelcům

Aby domov vzkvétal a všichni se v něm cítili jako v bavlnce, nejde bez námahy. Máma, táta, děti, pes, kočka, ti všichni se snaží a zasazují za to, aby to doma klapalo. Narušitel není vítaný, a když už se objeví, je třeba po něm rychle zahladit stopy. Vnějším vetřelcem může být přírodní živel, zloděj nebo nešťastná náhoda, která může všem dotčeným změnit život jednou pro vždy. Jak se bránit? Pořiďte si kvalitní pojištění.

Pojištění bytu je prevencí, která se vyplatí. Maximální pocit bezpečí zaručí produkt „Bezpečný domov plus“, který představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, jež sami uživatelé ocenili jako TOP produkt prostřednictvím nezávislých finančních serverů. Klienty chrání proti nespočtu událostí, které umí pěkně znepříjemnit život. Výhodou balíčku je, že obsahuje mnohá katastrofická rizika už v základní ceně.

Žádné paušály

Výše pojistné úhrady se počítá přesně podle metrů čtvereční obytné plochy. „Bezpečný domov PLUS“ byl navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Individuální kalkulace je šitá na míru každému klientovi.

Sjednat pojistné krytí lze elektronickou formou. Pojistit si byt on-line nezabere více, než několik minut a zvládne ho běžný a průměrně zdatný uživatel internetu. V případě dotazů se lze obrátit na call centrum, které je obsluhováno vyškoleným personálem. V případě nouze a k řešení případné pojistné události je k dispozici nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420 222 518 310.

Pomoc za každé situace

Dobrá pojistka dokáže pomoci v každé situaci. Mnohdy řeší případy víceméně úsměvné, kde jsou škody většinou banální. Příkladem je rozbití okenní výplně nebo zkažené mražené potraviny. Velmi efektivně a mnohem zásadněji však suplují pomoc při neštěstích většího charakteru, jako jsou úder například blesku, zemětřesení, exploze nebo požár. V případě potřeby neváhá zajistit náhradní ubytování celé rodině až pod dobu jednoho roku.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.