Chybí vám peníze na dárky, nový kotel nebo auto? Požádejte o půjčku přesně vám na míru.

Také máte pocit, že zvláště nyní, kdy počítáme každou korunu, protože se blíží Vánoce, auto potřebovalo nové pneumatiky, platíme roční zúčtování za vodu atd., se vám výdaje jen kupí? Jenže úspory, které jsme nastřádaly za uplynulý rok, se zmenšují a mnohdy se stane, že na něco, co potřebujeme zaplatit, nezbývá.

By: Pictures of Money

Ať už se vám pokazil plynový kotel, potřebujete zaplatit lyžařský výcvik dítku, nebo přímo lepší, nové auto, protož to staré vypovídá službu, vyberte si vhodnou půjčku a vyřešte své starosti s penězi.

Neukvapte se, najděte výhodnou půjčku

Než se rozhodnete, která půjčka je pro vás ta nejlepší, zvažte, kolik si chcete vypůjčit, na jak dlouho, jaká měsíční splátka je pro vás přijatelná a také, zdali máte nějaké omezení. Tím je myšlen např. zápis v registru neplatičů, chcete půjčku bez ručitele, bez potvrzení o výši příjmů atd.

Poté si prohlédněte nabídku našich bankovních a nebankovních společností. I ty nebankovní nabízí kvalitní a výhodné produkty, které jsou při dodržení podmínek řádného splácení zajímavé. Banky mnohdy s vyřízením půjček prochází dlouhým schvalovacím procesem, doložit je nutné spoustu dokumentů, zato ty nebankovní můžete mít během pár dnů, příp. okamžitě, záleží na tom, o jak vysokou částku žádáte.

Soukromé půjčky nabízí nyní např. lákavou půjčku od společnosti Home Credit, kdy si můžete půjčit 10 000 Kč – 180 000 Kč na 12 – 84 měsíců. Jde o akční produkt, jež využila spousta zájemců pro jeho dobrou dostupnost a příjemnou výši splátek. Další zajímavé produkty najdete na stránkách pujcky.cz.

Ne vždy je možné půjčit si peníze od rodiny či přátel. Jestliže jste se dostali do finanční nouze, požádejte o pro vás ideální půjčku a vyřešte problémy s finančním rozpočtem vaší rodiny. Za pár měsíců vše splatíte a budete dál žít stejně, jako před tím, než jste si o půjčku požádali.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.