Rohová sedací souprava ušetří místo a stane se vašim výborným společníkem v době relaxu

Patříte k těm, kdo se letos rozhodli upravit svůj obývací pokoj a hledáte možnosti, jak jej vybavit? Nebo si pořizujete svoji první sedačku a potřebujete, aby byla kvalitní, hezká, komfortní, vešla se vám do prostoru a přestože jej nezatíží, nabídne dostatek místa pro celou vaši rodinu?

Výbornou volbou by pro vás mohly být rohové sedací soupravy, jež jsou k dostání v mnoha provedeních, barvách i stylech. Vyrábí se v levém i pravém provedení, takže ať už je váš obývák situován jakkoli, vždy najdete tu správnou variantu.

Výhody a přednosti rohových sedacích souprav02

Nejlepší je ukázat si praktičnost na konkrétních příkladech. Oslovit by vás mohla kupříkladu sedací souprava Sevilla. Je designově velmi příjemná a hodí se do každého obývacího pokoje. Je elegantní, pohodlná, opěrky jsou ozvláštněny prošíváním a jsou předzvěstí komfortního sezení. Pořídit k ní se dá i praktický taburet, navíc díky pestré škále potahového materiálu – jak barevně, tak materiálově, si ji uzpůsobíte dle svých představ, ať už chcete styl v jakémkoli duchu. Je možné ji vyskládat do mnoha rozměrů, což oceníte jak, máte-li malé děti, tak budete-li chtít usadit různé množství hostů.

Luxusní je i rohová sedačka Paris. Nabízí měkké polštáře k opírání, které jsou odnímatelné, a tak se dá vytvořit prostor na spaní a odpočinek. Ozvláštnění představuje otevřený roh, který místnost odlehčí, provzdušní, malé prostory opticky zvětší. I tady se dá dle libosti vybrat materiál potahů – kůže, koženka či látka, stejně tak je na vás, pro jakou barvu se rozhodnete.

Prohlédněte si kvalitní sedačky v reálu

Všechny nabízené rohové sedací soupravy i další, jako rozkládací, do tvaru U, lenošky atd., si můžete prohlédnout v mnoha prodejnách po celé ČR. Jmenujme sedací soupravy Praha, Brno, Ostrava, Zlín, České Budějovice a další. Jejich seznam najdete na stránkách Sedackyphase.cz.

Rozhodněte se pro kvalitu, komfort a krásný design. Umožní vám to právě sedačky od Sedackyphase.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.