Kejřův Park 2

Po velkém úspěchu novostavby Kejřův Park v Hloubětíně, se developeři společnosti Star Group rozhodli pro výstavbu druhé etapy s názvem Kejřův Park 2. Budovat se bude na stejném místě v Praze 9 v nádherném prostředí lesoparku a poblíž Hořejšího rybníka. Bydlení v této lokalitě je vhodné pro milovníky klidu a přírodního prostředí. Zároveň zde naleznete také veškeré občanské služby. Mile vás překvapí také vzdálenost do centra Prahy, která je pouhých 15 minut. V druhé etapě tohoto projektu vznikne celkem 88 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s vlastní zahrádkou nebo balkonem s výhledem na lesopark nebo rybník. K dispozici jsou také podzemní garáže a prostorné sklepní kóje.

Tyto budoucí byty mají vysoký standard vybavení. Základ interiéru koresponduje s okolní přírodou, proto byly zvoleny dýhované dřevěné plovoucí podlahy, dýhované dřevěné interiérové dveře, dřevěná Euro okna apod. Důraz byl také kladen na bezpečnost rezidentů, proto jsou dveře vybaveny bezpečnostními zámky a celý objekt je monitorován kamerami. V celé budově je veden výtah, a to až do podzemních garáží. Vybavení v interiéru a jeho vzhled je možné měnit např. v oblastech:

  • vnitřní dispozice bytu (změna bytových příček, otopných těles v interiérech apod.)
  • vnitřní instalace (elektrické rozvody, rozvody pro vodu a odpady apod.)
  • kombinace a změna materiálů (podlahové krytiny, obklady, dveře, dlažby, zařizovací předměty WC a koupelny)

Společnost Star Group Ltd. u nás působí od roku 2003. Pochlubit se mohou např. velkými zkušenosti ze zahraničních realitních trhů. Tato společnost je tvořena schopnými investory, ale také kreativními manažery, kteří mají vše promyšleno do posledního puntíku. Působí zejména v hlavním městě. Zakládají si na splynutí stavby s přírodou, tak aby se oba celky sloučily a doplňovaly. Přesně tento typ bydlení, v klidné a přírodou oplývající části, vyhledává spousta mladých rodin. Proto se snaží společnost budovat kvalitní, ale zároveň finančně dostupné byty v zajímavých lokalitách.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.