Mokré čištění zbaví koberce stigmatu „špindíra domácnosti“

Svět se dělí na příznivce a odpůrce koberců. Ne, nemusí být nutně zdrojem prachu a špíny v domácnosti, ač pravdou je, že při nedostatečné péči se koberec nestává velkou ozdobou. S tím souhlasíme. Profesionální čištění koberců můžeme zvládnout v pohodlí domova i bez pronajatých nebo drahých přístrojů. CleanMaxx čistič koberců vyniká příznivou cenou, kdy za cenu dvou půjčení profi přístroje máte doma navždy celý přístroj ve velmi dobré kvalitě. Jednoduché používání pak zaručí, že nebude stát někde v koutě, ale zařadíte ho pravidelně do harmonogramu úklidu domácnosti. Mokré čištění je totiž nejúčinnější a má dlouhý efekt. 

Ze špindíry je rázem zase krasavec!

Otázka pro celý svět: Jsou koberce vůbec hygienické?

Koberce od stěně ke stěně jsou v našich krajích často samozřejmostí. Je ale překvapující, že například severské země to s koberci mají nečekaně úplně naopak. Chladné země snad musí mít koberce, ne? Ano, mají, ale povětšinou plní funkci ozdoby, změkčení interiéru, takové to jejich „hygge“, kdy doplňují interiér o hřejivý doplněk. Z představy, že mají několik let pouze sem tam luxovaný celoplošný koberec, se jim nedělá vůbec dobře od žaludku.  A to ještě nic není – například v Americe je opravdu zvykem se nezouvat a jak potom vypadají koberce, to raději ani nemluvit. Koberce prostě mají po světě různou pověst a je s nimi také různě zacházeno. Někde jsou spotřební podlahovou krytinou, jinde hýčkaným členem domácnosti.

Co si budeme povídat, vzato logickým pohledem, koberce se zapovídají alergikům a je spousta domácností, které je po celkové rekonstrukci podlah už do domu nepořídí. Důvody? Přece jen, koberce se špatně udržují a rychlost, s jakou se v nich usazuje špína a prach je neúměrná vynaloženému běžnému úklidovému úsilí. CleanMaxx to vyřeší doma a diskrétně.

Malování, prach: Zapomeňte na obyčejný vysavač

Mokré čištění je možností, jak udržet koberec čistý a zachovalý, případě ho zbavit špíny a prachu po jednorázové zátěži. Například, když se v místnostech kolem něco opravuje, instaluje, vrtá, přestavuje, stěhuje nebo maluje, prach a nečistoty se ve větší míře zašlapou do koberce i mimo místnosti, ve kterých se práce děje. To je pravý čas na preventivní a důkladný úklid, pro který se nehodí klasický vysavač.  Ten můžete takovým jemným prachem z oškrábaných zdí při malování dokonce zničit. A i odolný kvalitní obyčejný vysavač a jeho filtry mají s takovým extrémním znečištěním problém, filtry se ucpávají, ničí a je potřeba je někdy i vyměnit.


Čistič koberců CleanMaxx si umí s takovými situacemi poradit, navíc při úklidu nevíří žádnou špínu ani prach, protože pracuje namokro. Šampon a kartáče provzdušní koberec, pracují do hloubky a špinavá voda, který se z vláken koberců vymývá, je zpátky do nádržky vysávána opravdu efektivně. Sami uvidíte, že téměř to samé množství vody, které do nádržky nalijete, přístroj zase z koberce vysaje.
Koberce zůstávají téměř suché, maximálně lehce navlhlé, což snadno vyschne během pár hodin přirozeně.

Takže i situace, kdy koberec vypadal na odpis – mohou dopadnout pro chlupatého člena domácnosti dobře!

Náhradní díly? Nemusíte se bá. Máme pro vás plnou podporu a všechny náhradní díly na požádání pořídíte u nás.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.