SEART – nábytek z masivu, masivní spokojenost

Firma Seart se specializuje na výrobu nábytku z masivního dřeva pro hotely, penziony i byty. Dynamický a poctivý přístup firmy zaručuje neustálý rozvoj v oblasti sortimentu i služeb, čímž se jí daří plnit vytyčený cíl: nejvyšší kvalita, atraktivní design a přijatelné ceny. Zároveň je otevřená spolupráci s kýmkoliv, kdo má starost o nejvyšší možnou spokojenost klientů.

Kvalitní nábytek z masivu    

Rustikální a exkluzivně voskovaný nábytek z masivu borového, dubového a bukového dřeva za příznivé ceny je vysoce pevný, dlouhodobě trvanlivý a designově různorodý (tradiční, stylizovaný i moderní). Obsahuje jedinečné vzory, je nadčasový a univerzální – hodí se do bytů, penzionů i hotelů.

Ověřená technologie a postup výroby

Nábytek z dřevěného masivu se kupuje kvůli nejvyšší kvalitě a jedinečným vlastnostem často na celý život. Taková kritéria si žádají nejvyšší možnou profesionalitu a značka SEART sebevědomě věří, že ji splňuje. Dlouholetá zkušenost firmy a ozkoušená technologie výroby zajišťují kvalitu, trvanlivost, bezzávadnost a komfort uživatelů.

Největší výrobce masivního nábytku na trhu

Široký výběr vysoce kvalitního nábytku z masivu a nabízené služby si získaly přízeň tolika lidí, že se z firmy Seart stal největší výrobce na českém trhu a jeden z dominujících v Polsku.

Výroba na míru

K moderním službám patří i individuální konfigurace nábytku přes internet: druh dřeva, rozměry, povrchová úprava, držadla, čela, nohy i doplňkové elementy. Zákazník získá zcela unikátní kus nábytku, stylizovaný podle jeho vkusu a prostředí, kam přijde.

Dovoz až domů

Komfort zákazníka neodmyslitelně patří ke kompletnímu servisu. Včasné a bezpečné doručení může čekat v pohodlí svého domova. Celý nákup včetně konfigurace je tedy možné provést, aniž by bylo nutné opustit práh domu.

 

Pokud tedy hledáte kvalitní práci s dovozem až domů, navštivte Seart.cz.

One Comment

  1. R2 11.7.2013 Reply

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.