TOP znak nabízí kompletní služby v oblasti dopravního značení

Realizujete na území své obce výstavbu kanalizačních či vodovodních přípojek, plynofikaci, opravu veřejné komunikace nebo jiné práce, u kterých je nutná úprava dopravního značení? Komplexní služby v této oblasti poskytuje již řadu let společnost TOP znak. Podílela se na řadě velkých dopravních staveb jak na území hlavního města, tak i jinde. Když se však řekne dopravní značení Praha, vybaví se mnoha realizátorům staveb právě služby TOP znaku.

Od projektu až po aplikaci značení

Společnost TOP znak nabízí veškeré služby v oblasti dopravně inženýrských opatření, a to už od projektu a vyřízení potřebných zákonných náležitostí na příslušných úřadech státní správy. Realizuje prodej dopravního značení včetně příslušenství, dopravních zařízení, zrcadel, zpomalovacích a vodících pásů, baliset i parkovacích sloupků a zábran. Tyto produkty rovněž pronajímá, spolu s přechodným dopravním značením. Nákup zrealizujete snadno přes e-shop společnosti, stejně tak jako objednávku pronájmu.

Mezi služby firmy patří kompletní instalace dopravního značení a dalších zmíněných produktů, včetně aplikace vodorovného dopravního značení, dopravního zařízení Z9 i dalších značení.

Kompletní dopravní značky i doplňkové tabule

V e-shopu TOP znak si lze zakoupit kompletní sortiment kvalitních pozinkovaných dopravních značek s garantovanou životností 7 let. Všechny jsou vhodné pro provoz na českých komunikacích a schválilo je Ministerstvo dopravy. K samotným značkám nabízí firma i další doplňkové tabule.

Parkovací sloupky pro instituce, firmy i soukromníky

Zajímavým a žádaným sortimentem jsou i parkovací sloupky. Ty TOP znak prodává v mnoha variacích – jako pevné i sklopné zábrany, v podobě sloupků i tzv. motýlků. Parkovací sloupek využijete na poloveřejných parkovištích, ale i na soukromých pozemcích, pokud se setkáváte s neoprávněným parkováním na svém pozemku ze strany cizích osob.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.