Zapomeňte na periferii. Chuchle je lokalitou pro luxusní bydlení

Velká Chuchle už dávno není nedostupnou periférií, ze které byste měli touhu uprchnout blíže do hlavního města. Díky vynikajícímu silničnímu i železničnímu spojení se lze do centra Prahy dostat zhruba za půl hodiny, na nejbližší stanici metra dojedete za 15 minut.7

Samotná obec, která je oficiálně součástí Prahy 5, přitom disponuje veškerou potřebnou infrastrukturou, od základní školy, po poštu a ordinaci obvodního lékaře, a nabízí pestré společenské vyžití – například nedělní koňské dostihy. Tamní obyvatelé přitom zároveň mají v Praze tolik nedostatkový klid a soukromí.

Bydlení s výhledem

Díky tomu se Velká Chuchle stává destinací pro luxusní bydlení. O tom, že je o něj zájem, svědčí například rezidenční projekt Vily Chuchle. V rámci něj bylo doposud postavených více než třicet moderních patrových vil, výstavba desítek dalších se plánuje.

Vilová čtvrť se nachází na svahu nad závodištěm v blízkosti zastávky MHD. Řidiči mají k dispozici jednak venkovní parkovací místa, kromě toho mají vily jedno nebo dvě garážová stání.

Díky poloze luxusních vil si obyvatelé Chuchle mohou užívat výhled na zastavěný pravý břeh Vltavy. Na tuto stranu řeky se lze dostat i nedalekým přívozem Lahvovičky. V létě je možné trávit čas na terase, která je součástí tohoto bydlení.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.