Dveře domova

Vchodové dveře by měly ladit a vhodně doplňovat váš dům. Nicméně je spousta klientů, kteří si chtějí zpestřit své obydlí křiklavějšími a modernějšími dveřmi. Řeknete si, vždyť jsou to jenom dveře, ale na tyto dveře budete minimálně dvakrát denně koukat, když půjdete do práce a když se budete vracet. Měly by ve vás vzbuzovat pocit domova, takže každičký detail klika, záhyb, dekorace hraje velkou roli. Stejně příjemné pocity budou vyvolávat ve vašich přátelích a známých. Většina lidí si myslí, že se hodnotí pouze interiér, podle mě si lidé všímají všech detailů, včetně schránky, zvonku a chodníčku k vašemu obydlí. Takže výběr vchodových dveří je stejně podstatný jako váza z Tuniska, kterou máte v obývacím pokoji.

V dnešní době jsou moderní vstupní dveře s prosklením v nejrůznějších tvarech. Jedná se o klasické tvary nebo geometrické. Podstatný je také materiál. Dveřní výplně GFK pro překrytí dveřního křídla jsou novinkou na trhu se spoustou výhod. Oproti vloženým dveřním výplním překrývají rám křídla, mají konstrukční pevnost, skvělé tepelně-izolační vlastnosti, estetický design a v neposlední řadě se dobře udržují.

HPL dveře s dveřní výplní Premium je tvořena sendvičem dvou HPL desek o síle 2 mm a její dveřní materiál vám zaručí dlouholetou odolnost a životnost. Tyto povrchové desky jsou vyráběny z lisované pryskyřice, která má nízké hodnoty teplotní roztažnosti a tak vám zajistí, že materiál nebude reagovat na okolní změny teplot. Jádro výplně je tvořeno polystyrenem XPS. Ozdobné rámečky jsou montovány přímo na desku HPL. Mohou být z lité pryskyřice v bílé barvě nebo v barvě dekoru z materiálu MDF. Série Premium je špičkou na trhu, je velmi odolná, stabilní, umožňuje výměnu skla, možnost montáže rámečků a celkový inovativní vzhled vašich dveří. V porovnání s plastovými dveřními výplněmi je cenově vyšší.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.