Geodet dodá podklady pro projektanta i katastr

Pokud právě hledáte kvalitního geodeta, spolehlivou firmu v oboru geodézie, pak se obraťte na zkušenou a spolehlivou společnost VISIONPLAN-3D. Provádí nejrůznější geodetické činnosti napříč celým oborem pro veřejnost i podnikatele.

Jaké všechny druhy geodetických prací VISIONPLAN-3D dělá? Jestli se chystáte stavět nebo rekonstruovat, budete potřebovat zaměření pozemku pro projekt domu, také například vytyčení stavby a pozemku, dokumentaci stávajícího stavu objektu a možné další geodetické služby související s vaší situací. Firma VISIONPLAN-3D zpracovává rovněž geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene.

Společnost VISIONPLAN-3D dále umí vytvořit 3D modely, virtuální prohlídky objektů, digitální modely terénu, a to za použití nejmodernější technologie jako je laserové skenování, 360° kamery a přístroje pro přesná měření. Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a seznamte se s její kompletní činností v oboru geodézie. Prohlédněte si rovněž fotogalerii a reference již realizovaných zakázek. A nezapomeňte na možnost nezávazné konzultace zdarma.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.