Jak se v zimě dobře vyspat? Zkuste přikrývky lehké jak pírko!

Patříte k lidem, kteří od listopadu do března závidí zvířatům zimní spánek? Nechce se vám vstávat z postele a místo obvyklých sedmi hodin spánku byste potřebovali tak deset? Na modrou oblohu a krásné jarní počasí si ještě budete muset počkat, ale něco pro zlepšení svého spánku můžete udělat už teď.

Schválně si zkuste vzpomenout, kdy naposled jste si koupili nový polštář nebo přikrývku. Spíte už několik let pod tou stejnou, sice krásně vypranou a voňavou, ale přece jen už trochu slehnutou? A co váš polštář? Jestli vás po ránu bolí za krkem, je čas ho také vyměnit. A právě teď, po Vánocích, nastává doba slev, díky kterým si můžete udělat radost a pořídit novou výbavu na vaši postel.

Zapomeňte na peří, v kurzu je duté vlákno!

Naše babičky nedaly na péřové přikrývky dopustit a možná máte dodnes nějakou takovou schovanou „do výbavy“. Ale pokud se náhodou nejedná o luxusní kousky z prachového peří, asi už jste zjistili, že sice peří hřeje, ale vcelku často se sesypává na jednu stranu a navíc je pěkně těžké. A když k tomu připočteme zvyšující se počet alergiků, kterým peří vadí, není divu, že památky na babičku končí v peřináči a na postelích se už dlouho objevují přikrývky z umělých vláken.

Výplň z dutého vlákna zajistí, že přikrývka je krásně lehká, ale zároveň teplá. Pokud zvolíte verzi přikrývky s prošitím, výplň zůstane na svém místě po celou dobu používání. A pro alergiky pořízení takového kousku znamená konec oteklých nosů a slzících očí.

Spaní na hrášku je pro princezny, ale kuličky ocení každý!

Aktuální novinkou ve výplních polštářů je používání kuličkového dutého vlákna. Nepředstavujte si ale typickou výplň sedacích vaků, která se přesýpá a šustí. Kuličkové duté vlákno je tvořené z velmi jemných částic, je hebké, neslehává se a drží tvar. Konec večernímu naklepávání polštářů a hledání vhodné polohy na spaní, teď už budete moci spát s hlavou příjemně podloženou.

Francouzská romantika i relaxace s vůní Aloe Vera

Pokud jste se právě rozhodli, že koupi nových přikrývek či polštářů už nechcete odkládat, máme pro vás pár tipů. Partneři, kteří rádi usínají společně, určitě ocení velkou francouzskou přikrývku, která se dá koupit jak v zimní, tak i celoroční verzi. A pokud ne, můžete si dopřát odpočinek pod přikrývkou s výtažkem z Aloe Vera, který má blahodárný vliv na pokožku.

Chcete si produkty projít pěkně v klidu domova? Podívejte se na nabídku internetového obchodu Kvalitex a během několika dnů můžete spát pěkně v novém!

 

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.