Kde koupit nábytek – kamenný obchod, internet, nebo inzeráty?

frPryč jsou doby, kdy se kvalitní nábytek dal sehnat pouze na objednávku o profesionálního truhláře. Dnes už nemusíte napjatě čekat několik týdnů, jak bude ve finále vypadat to, co jste si vysnili. Nabízí se hned několik možností, jak sehnat kvalitní nábytek a ještě při tom ušetřit. Občas to vyžaduje také notnou dávku trpělivosti, ale čekáním většinou vyplatí.Nejsnáze se samozřejmě shání nábytek nový, kdy je nejjednodušší navštívit kamenný obchod. V současné době je zřejmě nejatraktivnějším cílem nákupu chtivých zákazníků obchodní dům Ikea, kde lze vybavit dům od sklepa až po půdu, vše na jednom místě. Hned za Ikea se drží prodejny jako Asko nábytek nebo Sconto nábytek a spoustu dalších specializovaných prodejen. Výhodou těchto prodejen bývá fakt, že často nabízí nejen odvoz, ale i pomoc s kompletací nábytku, která většinou ušetří spoustu času a starostí, ne však už peněz.

Pokud toužíte po krásném nábytku, ale zároveň nechcete sahat moc hluboko do kapsy, nabízí se nekonečné možnosti internetu. V online bazarech už se totiž dávno neprodávají jen použité kusy, nýbrž lze zde naleznout i nábytek nový přímo od prodejců. Jedinou nevýhodou bývá risk, kterému se vystavujete tím, že si onen kus nábytku nemůžete předem ohmatat a prohlédnout. Proto je nezbytné ověřit si totožnost prodejce a zkušenosti jiných zákazníků.

Přesto se vyplatí nezanevřít úplně na nábytek z druhé ruky, na internetu se totiž často objevují přímo sběratelské kousky. Stačí mít chvíli volného času a přesnou představu, jaký kus nábytku by se nám líbil. Existují servery, kde lze najít nábytek pouze za odvoz či drobnou odměnu, což výrazně ušetří vaši peněženku. Často stačí najít trochu odvahy a nábytek znovu natřít nebo nečalounit a najednou získáte skvost, který bude krášlit vaši domácnost ještě mnoho let.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.