Kvalitní venkovní osvětlení pro každý dům i zahradu

20150131162727

Dnes bych se chtěl věnovat venkovním svítidlům. Přestože to asi v lednu není zrovna aktuální téma. Nicméně jsem překvapen, že stále spousta lidí neví, že venkovní osvětlení se označuje značkou IP a čím je vyšší číslo, tím je větší ochrana. Takže, pokud se chystáte na nákup venkovních svítidel do vaší zahrady, vřele všem doporučuji se na tato dvojčíslí zaměřit.

Ještě doplním, že první číslo udává stupeň ochrany před vniknutím nějakého cizího tělesa a to druhé číslo ukazuje voděodolnost. Pokud i tak si nevíte rady a sháníte třeba solární LED osvětlení nebo obyčejné venkovní lampy, tak rozhodně všem doporučuji navštívit internetový obchod uni-svitidla.cz.

Ohromný výběr venkovních svítidel

20150131162719Tito vysocí profesionálové ve svém oboru nabízejí luxusní zákaznický servis, kde jsem se setkal se seriózností a individuální přístupem k zákazníkovi. Můžete se také těšit na věrnostní bonusy. Pokud sháníte venkovní stojací lampy nebo jiná venkovní svítidla, tak tady rozhodně neprohloupíte.

Já se momentálně zajímám o venkovní osvětlení s čidlem, které moje žena vnímá jako dar z nebes. Konečně nemusí zakopávat o schody a pracně hledat po stěně světlo. Díky čidlu se svítidlo rozsvítí v okamžiku, kdy zaznamená pohyb. A světlo se pochopitelně i samo zhasne.

Jednoduché venkovní nástěnné svítidlo

20150131162301 I jednoduché venkovní nástěnné svítidlo nadělá parádu. Velmi praktické a estetické je solární osvětlení. Pokud vás toto téma zajímá a neúspěšně sháníte solární osvětlení na zahradu, tak rozhodně doporučujeme návštěvu výše zmíněného e-ochodu. Úžasné ceny a jedinečný výběr zboží. Nabízejí solární osvětlení jako abstrakci nebo jako figury.

Někomu se možná šnek, beruška, myš, pes s lucerničkou v hubě líbí, ale k našemu modernímu domu se budou více hodit abstraktní tvary. To už záleží na vkusu a estetickém cítění každého z vás.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.