Pohodlí s postelí Boxspring

Rozhodli jste se jednou pro vždy skoncovat s nepohodlnými postelemi, které už po letech neodpovídají ani Vašemu vkusu? Vsaďte na vysoce kvalitní postele od belgické společnosti Velda, které jsou jedinečným výsledkem šedesátileté kvality. Sami se o tom můžete přesvědčit na této webové adrese postele-velda.cz/luxusni-postele-praha-zdrave-spani-praha/. Spát doma na posteli značky Boxsprings je snem každého, který sní o pohodlném spánku a probouzení se bez bolesti zad a krční páteře.

Při výběru postele bychom se měli řídit několika radami. První a pravděpodobně jedno z nejdůležitějších kritérií, kterým bychom se měli při výběru postele řídit, je kvalita matrace. Velkou roli totiž hraje tvrdost matrace. Přičemž bychom se měli řídit pravidlem, že na tvrdší matraci by ke spánku měli ulehat lidé s vyšší váhou. Měkčí matrace jsou vhodné naopak pro osoby s nižší váhou. Důležité je, aby matrace poskytovala celému tělu potřebnou oporu, kterou disponují zejména matrace vyrobené z nejrůznějších pěn. Výhoda studených, líných i paměťových pěn spočívá zejména v odvodu vlhkosti z potu. Právě nedostatečné odvětrávání má za následek tvorbu plísní. Jedny z nejkvalitnějších matrací a postelí vůbec představuje v současné době postel Boxspring.

Kouzlo těchto postelí spočívá v ocelových pružinkách, z nichž každá je vložena do samostatné látkové taštičky. V jedné matraci od společnosti Velda se nachází až 3 tisíce pružinek, které jsou dále vloženy do sedmi zón na základě různých tvrdostí. Postele značky Boxsprings jsou při výrobě ještě více propracované, neboť obsahují minimálně dvě vrstvy taštičkových matrací.

Spánek jako v pohádce si můžete dopřát také na luxusních postelích Praha, které jsou zárukou zdravého spaní. O zdraví se u luxusních postelí starají dvě taštičkové matrace na sobě, které jsou skvělou oporou pro záda a krční páteř. Nechejte se hýčkat a navštivte naši internetovou prodejnu nebo náš kamenný obchod v Praze Barrandově.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.