Pořiďte si domovní ČOV bez starostí

Likvidace odpadních vod v domácnosti může mít i ekologické řešení. Domovní čistírna odpadních vod umožňuje totiž přečištěnou vodu znovu použít k nejrůznějším praktickým účelům, například k zalévání zahrady nebo ke splachování na toaletě. Domovní ČOV je tak vhodnou volbou pro vaši domácnost. Na začátku je ovšem potřeba mít vypracovaný dobrý projekt a vyřídit náležité formality na úřadech.

Společnost ZAKRA vám s celým procesem pomůže, vyřeší za vás vše od A do Z, tedy od projektu až po jednání na úřadech. Můžete být tedy bez starostí a v dobrých rukou. Na společnost ZAKRA se můžete plně spolehnout, má za sebou několikaleté zkušenosti a stovky realizovaných projektů. Odborníci z firmy ZAKRA znají všechny typy domovních ČOV a poradí vám s výběrem, navíc zvládnou i nestandardní situaci.

Seznamte se se ZAKRA na webu, najdete zde postup prací, ukázky projektů domovních ČOV a veškerou její vodohospodářskou činnost. ZAKRA působí po celé České republice, můžete se tedy na ni obrátit odkudkoliv. Vše je možné také vyřídit online. Přesvědčte se sami a sjednejte si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.